Wacom Intuos S Bluetooth Pistachio

Wacom Intuos S Bluetooth Pistachio

Wacom Cintiq 22

Wacom Cintiq 22

Wacom Intuos S Bluetooth Black

Wacom Intuos S Bluetooth Black

Wacom Intuos S Bluetooth Pistachio

SAP:012153 / MFR:CTL-4100WLE-N

441,00 zł 358,54 zł

441
Lekki tablet z super-precyzyjnym piórkiem i dwoma unikalnymi bezpłatnymi aplikacjami do pobrania. Łatwy i szybki w konfiguracji.
Wysyłka w 7-14 dni
Porównaj
Więcej od Wacom

Wacom Intuos S Bluetooth Pistachio (CTL-4100WLE-N)

Uwaga! Przed zakupem prosimy potwierdzić dostepność produktu.

Lekki tablet z super-precyzyjnym piórkiem. Łatwy i szybki w konfiguracji. Dzięki technologii rezonansu elektromagnetycznego bezdotykowe piórko o 4096 stopniach czułości na nacisk daje naturalny zmysł dotyku. Jego ergonomiczny kształt i mała waga sprawiają, że dobrze leży w dłoni, umożliwiając precyzyjną pracę. Dla każdego stylu rysowania istnieje odpowiednia elastyczna końcówka, którą można przechowywać w samym piórku. Można skonfigurować dwa przyciski rysika i cztery przyciski ExpressKeys na tablecie, aby dopasować je do swoich potrzeb.
Wacom Intuos jest dostępny w wielu efektownych kolorach dla każdego otoczenia. Wybierz między czarnym, pistacjowym i malinowym. Super cienka i kompaktowa konstrukcja oznacza, że ​​jest to tablet, którego możesz używać w dowolnym miejscu. Ale niech Cię nie zwiedzie wygląd, jest tak trwały i z potężnymi możliwościami – jak zawsze. Z aktywnym obszarem rysowania rozciągającym się do krawędzi, masz więcej miejsca na swoim biurku i więcej miejsca do tworzenia. Wbudowane wgłębienie na pióro i cztery przyciski ExpressKeys ™ pozwalają szybko i łatwo pracować.

Specyfikacja

 • Numer seryjny - CTL-4100WLE-N
 • Kolor - pistacjowy
 • Rozmiar tabletu - 200x160x8,8mm
 • Aktywny obszar roboczy - 152x95mm
 • Waga - 250 g
 • Oprogramowanie do pobrania** - Wybierz 2 spośród następujących: 
  Ilustracja – Corel Painter Essential 7 (licencja na 3 miesiące)
  Foto – Corel AfterShot 3 (licencja na 3 miesiące)
  Komiks/Manga – Clip Studio Paint Pro (licencja 2-letnia, po tym okresie przechodzi na wersję Clip Studio Paint Debut)
 • Bezprzewodowy - Bluetooth Classic
 • Bateria - litowo­jonowa
 • Czas nieprzerwanej pracy - min. 15 godzin
 • Czas ładowania baterii - do 3,5 godz.
 • Pióro cyfrowe Wacom 4K - Bezprzewodowe, czułe na nacisk, niewymagające baterii pióro z wbudowanym schowkiem na wkłady i narzędziem do ich wyjmowania umieszczonym w jego końcowej części. Ponadto posiada ono 2 konfigurowalne przełączniki boczne oraz 4096 poziomów nacisku (opatentowana metoda rezonansu elektromagnetycznego)
 • Złącza - Port USB-A; szczelina zabezpieczająca uwięź na pióro; Bluetooth Classic do łączenia bezprzewodowego (tylko w modelach wyposażonych w Bluetooth)
 • Przyciski ExpressKey™ - 4 programowalne, specyficzne dla aplikacji przyciski ExpressKeys™
 • Dla większej wydajności - Przyciski ExpressKeys™, menu okrągłe, klawiatura wyświetlana na ekranie, ustawienia oszczędzające czas takie jak Display Toggle (przełączanie wyświetlacza)
 • Ergonomika - Dla prawo­ i leworęcznych użytkowników; pióro cyfrowe Wacom 4K z wygodnym, ergonomicznym uchwytem
 • Wymagania systemowe - Standardowy port USB typu A, system Windows® 7 lub nowszy (z wyłączeniem Windows 10 S; najnowszy dodatek SP / kompilacja); OS® X 10.11 lub nowszy; Bluetooth Classic do łączenia bezprzewodowego (tylko w modelach wyposażonych w Bluetooth), dostęp do Internetu w celu pobrania sterownika umożliwiającego pracę tabletu i oprogramowania udostępnionego do pobrania (pod warunkiem posiadania identyfikatora Wacom ID i rejestracji produktu)
 • Zawartość zestawu - Tablet piórkowy mały lub średni, czułe na nacisk, niewymagające baterii pióro cyfrowe Wacom 4K, przewód USB niezawierający PCW z opaską kablową i złączem w kształcie litery „L”, 3 dodatkowe wkłady standardowe (umieszczone wewnątrz pióra), narzędzie do wyjmowania wkładów na końcu pióra, podręcznik szybkiej instalacji, informacja o przepisach, przewodnik online dla użytkownika oraz dokument „Ważne informacje o produkcie” znajdujący się w Wacom Desktop Center
 • Dostępne akcesoria - Standardowe wkłady (ACK20001), wkłady szorstkie (ACK20003), wkłady elastyczne (ACK20004), wymienne pióro Wacom 4K (LP­1100K)
 • Ograniczona gwarancja 1 rok w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Japonii, Azji Południowo­Wschodniej, Indiach oraz Chinach / Hong Kongu. 2 lata w Europie.

*Wartości podane w specyfikacji, np. przekątna wyświetlacza, aktywny obszar roboczy i waga są przybliżone i podlegają zmianom.

**Aby uzyskać dodatkowe bezpłatne oprogramowanie, wystarczy założyć konto lub utworzyć identyfikator Wacom ID podając swoje dane osobowe, i zarejestrować tablet Intuos. Liczba dostępnych pakietów oprogramowania zależy od modelu.

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.