Lista  Siatka 

 1. Sachtler Ace Follow Focus

  Sachtler Ace Follow Focus

  2 073,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Przyrząd do ostrzenia z ręcznym pierścieniem umożliwiającym ustawianie ostrości na obiektywie, skalą, hard stops, gumowym pierścieniem i kołem zębatym mod 0.8, wyposażonym w oznaczniki. Przeznaczony do lustrzanek cyfrowych i małych camcorderów. Dowiedz się więcej
 2. Shoot35 CINEfocus Pro Follow Focus

  Shoot35 CINEfocus Pro Follow Focus

  2 964,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  CINEfocus Pro Follow Focus wspomaga ogniskowanie obiektywów 35mm w dokładnym i precyzyjnym kontrolowaniu nacisku. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Mechaniczny Follow Focus

Precyzyjne ustawienie ostrości jest jednym z najważniejszych parametrów obrazu. Pozwala skupić uwagę widza na konkretnym fragmencie kadru. Regulacja ostrości umożliwia oddanie emocji oraz klimatu filmu. Operatorzy, którzy chcą uzyskać jak najwyraźniejszy obraz, stosują wspomagające systemy Follow Focus. Ich zadaniem jest pełna kontrola nad ostrzeniem. Materiał rejestrowany z udziałem systemu charakteryzuje się większą szczegółowością oraz brakiem rozmyć. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. produkty marki Shoot35.

Mechaniczne systemy Follow Focus są dedykowane do obiektywów z konkretną ogniskową. Sprzęt charakteryzuje się zmiennym kierunkiem działania, który idealnie współpracuje z obiektywami wszystkich najpopularniejszych producentów. Zestawy dostępne w naszym sklepie są wyposażone w specjalnie zaprojektowane ramię, które ma możliwość obrotu. Sterowanie może odbywać się po obu stronach kamery. Kolejną przydatną funkcją jest regulowanie tłumienia. Konstrukcja jest wykonana ze stali nierdzewnej, tworzywa acetylowego oraz aluminium. Niska waga zestawu zapewnia pełną mobilność i łatwe użytkowanie. System ma standardowe porty, służące do podłączenia dodatkowych akcesoriów.

Creative tools to sklep, który oferuje wyłącznie urządzenia i akcesoria, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i potwierdzona niezawodność. Mowa tu o aparatach i kamerach, a także obiektywach, filtrach, statywach i innych peryferiach. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbardziej kompletna i odpowiadała na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych filmowców.