Lista  Siatka 

 1. sonoVTS HD2line PRO PDP 47W-B

  sonoVTS HD2line PRO PDP 47W-B

  40 734,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  47" monitor klasy Broadcast Dowiedz się więcej
 2. sonoVTS HD2line PRO PDP 55W

  sonoVTS HD2line PRO PDP 55W

  46 183,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  55" monitor klasy Broadcast Dowiedz się więcej
 3. sonoVTS HD2line PRO PDP 65W

  sonoVTS HD2line PRO PDP 65W

  56 554,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  65" monitor klasy Broadcast Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Monitory wideo powyżej 46 cali

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne monitory o przekątnej powyżej 46 cali. Tego typu urządzenia są wykorzystywane na planach zdjęciowych pełnometrażowych produkcji kinowych. Duży ekran pozwala na pełną kontrolę nad rejestrowanym obrazem. Oferujemy monitory m.in. firmy SonoVTS, cechujące się zaawansowaną konstrukcją i szeroką funkcjonalnością.

W naszym sklepie znajdą Państwo monitory klasy broadcastowej, które są przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców. Ich wysoka rozdzielczość pozwala na łatwe ustawienie ostrości obrazu. Dzięki modułowej budowie umożliwiającej dowolną konfigurację portów, użytkownik może indywidualnie dopasować monitor do swoich potrzeb i wymagań. Nasze monitory zapewniają wiele przestrzeni kolorów oraz jednorodny i stabilny obraz, który jest niezbędny w profesjonalnych produkcjach wideo.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg akcesoriów poszerzających możliwości bazowego urządzenia oraz poprawiających komfort użytkowania. Dostępne są m.in. specjalnie zaprojektowane uchwyty, osłony przeciwsłoneczne, klatki bezpieczeństwa, zaawansowane moduły, adaptery zasilające, baterie, osłony na ekran, pokrowce oraz wiele innych. Nasz asortyment stale powiększa się o produkty uznanych producentów z branży techniki audiowizualnej. Warto zaznaczyć, że w creative tools nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, z najwyższej półki, które mogliby Państwo zaadaptować do swoich realizacji. Jako profesjonaliści, cenimy sobie również wysoką jakość wykonania i niezawodność.