Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kamery HD

Wśród oferowanych przez nas kamer HD znajdą Państwo szeroką gamę produktów renomowanych firm, takich jak BlackMagic, Sony, JVC, Panasonic oraz Canon. Dzięki niewielkim rozmiarom, kamery te są niezwykle poręczne i lekkie. Nasz zróżnicowany asortyment sprawia, że każda osoba, zarówno profesjonalista, jak i wymagający amator znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i wymagań realizowanego projektu. Modele kamer Full HD sprawdzą się w zastosowaniach reporterskich oraz biznesowych, a także podczas filmowania imprez okolicznościowych.

Szerokokątne obiektywy i duży zakres zoomu optycznego zapewniają wielozadaniowość oferowanych przez nasz sklep kamer HD. Urządzenia z dotykowym ekranem cechują się łatwością obsługi oraz pozwalają na intuicyjny i łatwy dostęp do potrzebnych podczas filmowania funkcji. Warto zastanowić się również nad wyborem modelu z zaimplementowaną stabilizacją obrazu, która zwiększa płynność i stabilność ujęć oraz minimalizuje ilość sytuacji, w których trzeba skorzystać ze statywu. Kamery dostępne w niniejszym dziale zapisują materiał w najbardziej popularnych formatach, co ułatwia montaż mniej zaawansowanym użytkownikom.

Kamery HD zapisują materiał filmowy na popularnych kartach pamięć w standardzie SD. Są niewielkie i w zupełności wystarczające do pracy z podstawowymi produkcjami. W naszym asortymencie znajdą Państwo również wiele akcesoriów do niewielkich i funkcjonalnych urządzeń znanych producentów. Oferujemy karty pamięci, statywy czy choćby filtry na obiektywy, zwiększające możliwości poszczególnych modeli.