Lista  Siatka 

 1. Blackmagic Design URSA Broadcast

  Blackmagic Design URSA Broadcast

  16 855,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Zaawansowana kamera telewizyjna Ultra HD, która współpracuje z istniejącymi obiektywami HD lub Ultra HD B4 Dowiedz się więcej
 2. Blackmagic URSA Broadcast + Fujinon LA16x8BRM

  Blackmagic URSA Broadcast + Fujinon LA16x8BRM

  35 446,00 PLN
  Dostępny w ciągu 3-4 tygodni
  Zaawansowana kamera telewizyjna Ultra HD i profesjonalny obiektyw zaprojektowany specjalnie do współpracy z URSA Broadcast, o rozdzielczości 4K w kompaktowej i lekkiej obudowie o wadze zaledwie 1,6kg. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Kamery studyjne

Kamery studyjne to profesjonalny sprzęt przeznaczony do pracy w przestrzeni studyjnej i rejestrujący obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K. Doskonale sprawdzające się w pracy tego typu modele firmy Blackmagic cechują się niewielkimi rozmiarami, zaawansowanymi możliwościami dostosowywania poszczególnych parametrów podczas pracy urządzenia oraz obsługą przez miksery ATEM.

Czasy, w których profesjonalne kamery studyjne były urządzeniami ogromnych rozmiarów dawno minęły. Obecnie doskonale sprawdzają się w tej roli niewielkie urządzenia, które oferują bardzo dobrą jakość obrazu oraz niezwykły poziom rejestrowanych szczegółów. Szerokie możliwości rozbudowy poszczególnych kamer pozwalają na stworzenie zestawu dopasowanego do konkretnego projektu telewizyjnego lub audycji. Kamery studyjne, które znajdą Państwo w naszej ofercie mają wymienną optykę, dzięki czemu możliwe jest używanie dokładnie takich obiektywów, jakich wymaga dany projekt oraz - rzecz jasna - pozwalają na prowadzenie transmisji w czasie rzeczywistym.

Dodając do wymienionych wyżej cech możliwość filmowania od rozdzielczości Full HD do 4K, przy klatkażu sięgającym nawet 60 kl./s., oraz płynną współpracę z systemami Windows i MacOS - otrzymujemy bardzo funkcjonalne urządzenia do pracy w studiu. W naszej ofercie znajdują się też dedykowane akcesoria do kamer studyjnych. Zaliczyć do nich trzeba monitory, dyski SSD i inne nośniki danych, konwertery, karty graficzne czy statywy.