O nas

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. Nasz zespół to fachowcy i pasjonaci, którzy chętnie doradzą przy wszelkiego aspektach technicznych. I nie jest istotne, czy szukasz kamery z akcesoriami, czy chcesz zbudować studio TV – nasz zespół podejmie się każdego wyzwania!
Janusz Rupik PVP sp. z o. o. działająca od 01.06.1998, oferuje obszerną paletę produktów oraz usługi serwisowe w dziedzinie profesjonalnej techniki audiowizualnej. Jesteśmy integratorem systemów oraz dystrybutorem rozwiązań hardware'owych oraz software'owych w dziedzinie technologii audio-wideo.

Co dajemy?

Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania stawiane przez profesjonalnych użytkowników. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz na kadrze wykwalifikowanych pracowników gwarantujemy Państwu wysoki poziom usług oraz przyszłościowo ukierunkowane produkty, które zapewniają znakomitą relację jakości w stosunku do ceny. Również w zakresie multimedialnych rozwiązań prezentacyjno-informacyjnych zapewniamy naszym klientom kreatywne wsparcie przy tworzeniu konceptów graficznych, wykorzystując efektywnie najnowsze technologie medialne.

Jak? Gdzie? Kiedy?

Działamy dynamicznie i sprawnie uwzględniając zawsze indywidualne wymogi naszych klientów, którzy konfrontowani są z szybko rozwijającym się rynkiem cyfrowych mediów. Wraz z naszymi partnerami oferujemy Państwu nasz Know-how oraz wizje przyszłościowych rozwiązań, co zapewni Państwu dokonywanie właściwych decyzji oraz inwestycji, które umożliwią długoterminową rentowność. Przy realizacji projektów możecie Państwo liczyć na profesjonalny consulting oraz szeroki zakres usług serwisowych.

W stosunkach z klientami staramy się bazować na długotrwałym partnerstwie, a do naszych nadrzędnych celów należą szybki czas reakcji oraz zrozumienie potrzeb klientów poszukujących praktycznych rozwiązań.

 

 


 Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

ODWIEDŹ PROFIL NA FB