Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Laptopy

Laptopy przeznaczone do postprodukcji zazwyczaj używane są przez samodzielnych montażystów, którzy cenią sobie mobilność. Nasze modele cechują się nie tylko wysoką wydajnością, ale również stosunkowo niską wagą i niewielkimi rozmiarami. Oferujemy niezawodne laptopy, które świetnie nadają się m.in. do montowanie filmów na potrzeby social mediów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty m.in. marki Hewlett-Packard.

Oferowane przez nas laptopy są wyposażone w wysokowydajne procesory z trybem Boost, które są odpowiedzialne nie tylko za błyskawiczną pracę urządzenia, ale również za zminimalizowanie czasu renderingu. Nasze laptopy mają wbudowane wszystkie najpopularniejsze złącza, dzięki którym możliwe jest błyskawiczne przesyłanie nawet dużych plików. Dzięki zaawansowanym monitorom, które słyną z naturalnego odwzorowania barw, montażysta ma pewność co do efektu swojej pracy. Oferujemy Państwu laptopy z wydajną baterią, która może okazać się niezastąpiona np. w podróży. Urządzenia są wyposażone w pojemne dyski, które bez problemu pomieszczą wiele godzin surowego materiału.

Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, starając się, aby były one dostępne zaraz po premierze. Zdajemy sobie sprawę, że w postprodukcji niezwykle ważna jest wysoka wydajność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami. Oprócz laptopów, mogą Państwo kupić u nas profesjonalne programy do edycji wideo, gotowe zestawy wtyczek przeznaczonych do tworzenia efektów specjalnych, szybkie dyski zewnętrzne, oprogramowanie do kolorkorekcji oraz wiele innych.