Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Aparaty DSLR

Aparaty DSLR, potocznie zwane lustrzankami cyfrowymi, są dziś wykorzystywane zarówno do wykonywania zdjęć, jak i podczas filmowania - przez zaawansowanych amatorów oraz profesjonalistów. W naszej ofercie mamy dla Państwa aparaty firm Canon, Panasonic i Sony, znane z możliwości rejestrowania doskonałej jakości filmów w wysokiej rozdzielczości, sięgającej 4K. Są to modele wyposażone w mechanizm podnoszenia lustra oraz popularne dzisiaj bezlusterkowce, które łączą kompaktowe wymiary z możliwościami cyfrowych lustrzanek.

Urządzenia znajdujące się w tym dziale są, z powodzeniem, wykorzystywane do nagrywania materiałów filmowych na potrzeby social media, a także do filmowania spotów reklamowych, teledysków czy rozmaitych form ujęć plenerowych. Sprzęt charakteryzuje się niewielkimi wymiarami - nawet modele wyposażone w mechanizm podnoszenia lustra są zaskakująco kompaktowe oraz oferuje możliwość wymiany obiektywów, co pozwala na stworzenie wielozadaniowego zestawu. Dzięki matrycom o wysokiej czułości ISO i niskim poziomie generowanych szumów, aparaty DSLR umożliwiają filmowanie oraz fotografowanie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Aparaty DSLR wykorzystywane do filmowania mają wiele zalet, do których zalicza się wysoka rozdzielczość nagrań, stabilny i płynny obraz - dzięki stabilizacji optycznej realizowanej z poziomu obiektywu lub korpusu oraz bardzo szybki autofocus, dbający o odpowiednią ostrość filmowanych scen. Warto wspomnieć też o szczegółowych wizjerach elektronicznych i niewielkim rozmiarze. Do urządzeń podłączyć można wiele dedykowanych akcesoriów, od odpowiednich obiektywów stało- i zmiennoogniskowych, po mikrofony czy systemy oświetlenia montowane za pomocą tzw. gorącej stopki.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko, najpopularniejsze wśród filmowców, aparaty DSLR, ale również obiektywy do poszczególnych modeli, nośniki danych, torby, pokrowce, oświetlenie, statywy czy filtry pozwalające na kreatywne rejestrowanie filmów. Pragniemy zaznaczyć, iż stale poszerzamy nasz asortyment, wprowadzając do oferty nowe modele oraz rozbudowując portfolio akcesoriów.