Wacom One 13 pen display

Więcej widoków

Wacom One 13 pen display

SAP:022949 / MFR: DTC133W0B

1 827,00 PLN      

Cena netto: 1 485,37 PLN
Dostępny od ręki

Wacom One to idealny wybór zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z cyfrową sztuką, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Oferuje wszystko, czego potrzebuje cyfrowy twórca: ekran o przekątnej 13,3”, piórko doskonale imitujące rysowanie po papierze, oprogramowanie graficzne w zestawie, możliwość podłączenia urządzeń Android oraz kompatybilność z piórkami innych producentów.

Wacom One 13 pen display

Uwaga! Przed zakupem prosimy potwierdzić dostepność produktu.

Wacom One to idealny wybór zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z cyfrową sztuką, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Oferuje wszystko, czego potrzebuje cyfrowy twórca: ekran o przekątnej 13,3”, piórko doskonale imitujące rysowanie po papierze, oprogramowanie graficzne w zestawie, możliwość podłączenia urządzeń Android oraz kompatybilność z piórkami innych producentów. Otwórz się na nowe możliwości z Wacom One.

Odkryj wachlarz cyfrowych możliwości z Wacom One

 • Rysowanie
  Szkicuj, rysuj i maluj bezpośrednio na ekranie, który stawia naturalny opór zbliżony do papieru i nie dopuszcza do powstawania odblasków. Dzięki oprogramowaniu cyfrowe piórko zmieni się w dowolne narzędzie – pędzel, długopis, marker, ołówek, kredę czy gumkę. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.
   
 • Myślenie wizualne
  Zapewniając wrażenie rysowania ołówkiem po papierze, Wacom One pozwala rozpisywać pomysły, tworzyć mapy myśli, rozrysowywać wykresy i o wiele więcej, a następnie udostępniać je znajomym i współpracownikom.
   
 • Edycja foto i wideo
  Zabłyśnij w mediach społecznościowych, personalizując swoje zdjęcia i filmy za pomocą precyzyjnego piórka Wacom One, które w połączeniu z ekranem w rozmiarze zbliżonym do formatu A4 pozwoli Ci doskonalić umiejętności edycji.
   
 • Adnotacje
  Lekkie, działające bez baterii i ergonomicznie zaprojektowane piórko umożliwia podpisywanie dokumentów, robienie notatek i wprowadzanie drobnych poprawek w tekście zupełnie tak, jak tradycyjnym długopisem na papierze.

Nowe narzędzia, znajomy styl pracy

Pełny zestaw na start
Wacom One to więcej niż tablet piórkowy – to także zestaw Bonus Pack oferujący wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo i szybko rozpocząć swoją kreatywną przygodę. A żeby było jeszcze wygodniej, Wacom One współpracuje zarówno z komputerami Mac, jak i PC, a nawet z niektórymi tabletami i smartfonami Android.

Odkrywaj aplikacje

 • Wśród dołączonych aplikacji znajdziesz m.in. Bamboo Paper*(https://tabletygraficzne.pl/produkt/bamboo-paper/), która zmieni Twój tablet piórkowy w szkicownik.
  Poznaj dołączone oprogramowanie (https://bonus.wacom.com/)
  *Z funkcjami premium dla Wacom One. Tylko dla systemu Windows 10.
   
 • Wybierz piórko dla siebie
  Z pewnością pokochasz dołączone do zestawu piórko Wacom One, ale wybór narzędzia do pracy to bardzo osobista kwestia. Kilku popularnych producentów już teraz ma w swojej ofercie piórka kompatybilne z Wacom One – a będzie ich jeszcze więcej.
  Zobacz listę kompatybilnych piórek (https://www.wacom.com/en-cn/comp)
   
 • Pełna kompatybilność
  Wacom One współpracuje z komputerami Mac i PC, jak również z niektórymi tabletami i smartfonami Android.
  Zobacz listę kompatybilnych urządzeń Android (https://www.wacom.com/en-cn/comp)

Gdy nadejdzie natchnienie, bądź w gotowości

 • Z papieru na ekran
  Pracujesz tradycyjnym długopisem na papierze? Pójdź o krok dalej i odkryj zalety tabletu piórkowego. Korzystając z dołączonego oprogramowania, cyfrowe piórko Wacom One może naśladować ołówek lub pędzel w dowolnym kolorze i rozmiarze. Bogate możliwości edycji sprawiają, że Wacom One to idealny wybór dla początkujących twórców i osób często robiących notatki.
   
 • Wygodniejsza obsługa komputera
  W przeciwieństwie do myszki czy trackpada, cyfrowe piórko Wacom One umożliwia wyjątkowo precyzyjne pisanie i rysowanie na ekranie. Bez względu na to, czy nanosisz uwagi na dokumentach, edytujesz zdjęcia i filmy, czy grasz w gry – lekkie, bezbateryjne piórko zawsze komfortowo leży w dłoni nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.
   
 • Dodatkowa przestrzeń robocza
  Dodaj Wacom One do smartfona Android, aby zyskać dodatkowy ekran do robienia notatek, edytowania zdjęć i innych zadań, do których potrzeba więcej przestrzeni roboczej.

Razem z tabletem Wacom One otrzymasz szeroką ofertę dodatkowych programów

Clip Studio Paint - Najlepiej sprzedające się oprogramowanie ilustracyjne, które zdystansowało Adobe i Autodesk. Tzw. „must have” dla twórców komiksów i mangi oraz zamiennik dla Adobe Photoshop z wieczystą licencją.6 miesięczny dostęp do aplikacji - oferta stała

Adobe premiere Rush - Program dla twórców kontentu video: niezależnie czy Twoje urządzenie Wacom jest podpięte o komputera czy smartfona Android, Adobe Premiere Rush całkowicie zmieni sposób, w jaki tworzysz i udostępniasz klipy wideo online.2 miesięczny dostęp do aplikacji
Regulamin promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji tutaj - oferta ważna do 17.10.2021

Pakiet Adobe CC Photo Plan zawiera program Lightroom do edycji, organizowania, przechowywania
i udostępniania zdjęć oraz Photoshop umożliwiający pełną transformację obrazów.2 miesięczny dostęp do aplikacji
Regulamin promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji tutaj - oferta ważna do 17.10.2021

Najnowszy produkt Adobe – Fresco to aplikacja do rysowania i malowania dla profesjonalnych grafików i artystów
z przejrzystym i intuicyjnym interfejsem oraz największą na świecie kolekcją pędzli. Pędzle rastrowe i wektorowe mogą być używane jednocześnie.6 miesięczny dostęp do aplikacji
Regulamin promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji tutaj - oferta ważna do 17.10.2021

Bamboo Paper - Autorska technologia Wacom WILL zapewnia wrażenie naturalnego rysowania i pisania na urządzeniach mobilnych. Dzięki niej możesz z łatwością udostępniać notatniki między aplikacją Bamboo Paper zainstalowaną na różnych urządzeniach bez pogorszenia jakości czy utraty możliwości edycji.
Sprawdź jak działa aplikacja tutaj, Nielimitowany dostęp do aplikacji,

Uzyskaj 3-miesięczny bezpłatny dostęp do aż pięciu fantastycznych aplikacji edukacyjnych.
Umożliwiają one nauczycielom i uczniom współpracę i dzielenie się pomysłami równie łatwo, jak w klasie.
Oferta ważna do 30.11.2021 r.

 • KamiApp - Kami może przekształcić każdy istniejący dokument w płótno wyzwalające ekspresję lub interaktywne doświadczenie edukacyjne. Współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym i rozpalaj kreatywność dzięki szeregowi narzędzi do robienia notatek, które są dostępne wraz z ekranem piórkowym Wacom i tabletem piórkowym Wacom.
  Regulamin Promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji KamiApp tutaj
 • Explain Everything - Niezależnie od tego, czy musisz stworzyć prezentację czy filmik wideo, kierować innymi czy zlecać im zadania, wyjaśnić jakiś temat czy opracować projekt, ta aplikacja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Możesz szybko przekazać innym osobom swój sposób myślenia lub współpracować z grupą w ramach projektu. Regulamin Promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji Explain Everything tutaj
 • Pear Deck - Niezależnie od tego, czy musisz stworzyć prezentację czy filmik wideo, kierować innymi czy zlecać im zadania, wyjaśnić jakiś temat czy opracować projekt, ta aplikacja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Możesz szybko przekazać innym osobom swój sposób myślenia lub współpracować z grupą w ramach projektu. Regulamin Promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji Explain Everything tutaj
 • Collaboard - Dzięki Collaboard ludzie mogą ze sobą współpracować w czasie rzeczywistym – mogą rysować na tablicy, dodawać notatki, dokumenty, obrazy, filmiki video i wiele innych rzeczy. Mogą korzystać ze wspólnej tablicy, aby przedstawić swoje pomysły w formie wizualnej, przeprowadzić burzę mózgów, tworzyć mapy myśli i tym podobne. Regulamin Promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji Collaboard tutaj
 • Limnu - Limnu oferuje internetową tablicę z pełną gamą funkcji i najlepszą wspólną powierzchnią do rysowania dostępną na rynku. Ludzie wiedzą, jak z niej korzystać, ponieważ z wyglądu i w użyciu przypomina fizyczną tablicę, a jednocześnie zdalni uczestnicy mogą na niej szybko i płynnie pracować.
  Regulamin Promocji – sprawdź warunki dostępu do aplikacji Limnu tutaj

Aby otrzymać darmowe oprogramowanie, należy zalogować się na konto Wacom ID lub założyć je, podając swoje dane personalne, a następnie zarejestrować nowe urządzenie. W przypadku niektórych dostawców oprogramowania konieczna będzie dodatkowa rejestracja.

 

Klasa efektywności energetycznej określona w Rozporządzeniu delegowanym (UE) 2019/2013 w sprawie etykietowania energetycznego wyświetlaczy elektronicznych.

Specyfikacja szczegółowa

 • Typ urządzenia - Kreatywny tablet piórkowy
 • Numer modelu - DTC133
 • Wymiary - 225 x 357 x 14,6 mm / 8,9 x 14,1 x 0,6"
 • Waga - 1,0 kg
 • Regulacja nachylenia - 19-stopniowa dzięki wbudowanym, składanym nóżkom
 • Pobór mocy - Po włączeniu: poniżej 10 W; po wyłączeniu: 0,5 W lub mniej; w trybie uśpienia: 0,5 W lub mniej
 • Zasilanie - 100 - 240 VAC, 50/60Hz
 • Napięcie na wyjściu zasilacza - 5 VDC, 2A
 • Kolor obudowy - Jasnoszary
 • Warunki przechowywania - Temperatura od -10 do +60°C, wilgotność względna od 30 do 90%, bez kondensacji (maks. wilgotność 90% w temperaturze 45°C / maks. temperatura 60°C przy wilgotności 30%)
 • Warunki pracy - Temperatura od +5 do +40°C, wilgotność względna od 30 do 80%, bez kondensacji
 • Gwarancja - 2-letnia
 • Przekątna ekranu - 13,3"
 • Rozdzielczość ekranu - 1920 x 1080
 • Technologia obrazu - AHVA
 • Powierzchnia ekranu - Powłoka antyodblaskowa
 • Głębia kolorów - 8-bitowa
 • Współczynnik proporcji - 16:9
 • Kąty widzenia - 170° (85/85) w poziomie, 170° (85/85) w pionie (typowe)
 • Kontrast - 1000:1 (typowy)
 • Jednolitość luminancji bieli - 80% (typowa)
 • Rozmiar piksela - 0,1533 x 0,1533 mm
 • Jasność - 200 cd/m2 (typowa)
 • Czas reakcji - 26 ms (typowy)
 • Aktywny obszar - 294 x 166 mm / 11,6 x 6,5"
 • Gamut kolorów - NTSC 72% (CIE1931) (typowo)
 • Rodzaj piórka - Czułe na nacisk, bezprzewodowe, bez baterii
 • Technologia piórka - Rezonans elektromagnetyczny
 • Nazwa piórka - Wacom One Pen
 • Poziomy nacisku - 4096
 • Zakres nachylenia - 60 stopni
 • Rozdzielczość piórka - 2540 lpi
 • Wymagania sprzętowe - Złącze HDMI i standardowy port USB-A
 • Wejściowy sygnał wideo - HDMI
 • Wymagania systemowe - Windows® 7 lub nowszy, Mac OS X® 10.13 lub nowszy
 • Zawartość opakowania - Tablet piórkowy Wacom One, kabel Wacom One X-Shape, piórko Wacom One Pen, skrócona instrukcja obsługi, zasilacz AC (10 W), wtyczka AC, 3 zapasowe końcówki
 • Oprogramowanie do pobrania - Bamboo Paper, CLIP STUDIO PAINT PRO (na maks. 6 miesięcy)
 • Opcjonalne akcesoria - Piórko Wacom One Pen (CP91300B2Z), końcówki Wacom One (ACK24501Z), kabel Wacom One X-Shape (ACK44506Z), zasilacz (ACK44514), pilot ExpressKey™ Remote (ACK411050), bezprzewodowa klawiatura Wacom (WKT400)

Recenzje klientów

Numer SAP 022949
Nr katalogowy dostawcy DTC133W0B
Kod EAN 4949268622592
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Wacom

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.