Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kamery sportowe

Kamery sportowe początkowo były wykorzystywane przez profesjonalistów głównie w sportach ekstremalnych, takich jak motocross, base jumping i skialpinizm. Obecnie korzystają z nich amatorzy mocnych wrażeń, ale też często towarzyszą nam na wakacjach i wszędzie tam, gdzie liczą się niewielkie rozmiary sprzętu. Dostępne w naszym sklepie urządzenia rejestrują obraz w wysokiej rozdzielczości i są wyposażone w stabilizację obrazu, która niweluje niepożądane drgania.

System stabilizacji obrazu w małych kamerach sportowych, w połączeniu z automatycznym ustawieniem ostrości, pozwala uzyskać szczegółowe ujęcia, o dużym zakresie dynamiki tonalnej i naturalnych kolorach. Zastosowanie obiektywu szerokokątnego umożliwia z kolei nagrywanie w pomieszczeniach oraz idealne sprawdza się podczas panoramicznych ujęć krajobrazów. Dzięki czułej matrycy możliwe jest rejestrowanie obrazu nawet przy słabym oświetleniu, co przy tego typu produktach jest bardzo ważne. Kamery sportowe, które znajdziecie Państwo w niniejszej sekcji mogą być używane pod wodą, niemniej - w zależności od producenta - niektóre z nich mogą wymagać użycia w tym celu dodatkowej obudowy. Przydatnymi funkcjami w tego typu sprzęcie są łączność GPS oraz możliwość transmitowania obrazu na żywo oraz obsługa za pomocą komend głosowych. Warto również zastanowić się nad sprzętem, który rejestruje filmy w wysokim klatkażu, co pozwoli na uzyskanie efektu slow motion.

Kamery sportowe dostępne w naszym sklepie można dowolnie rozbudowywać o kompatybilne akcesoria, dzięki którym użytkownik dopasowuje urządzenie do swoich potrzeb. Oferujemy m.in. uchwyty na kask, wodoszczelne i wstrząsoodporne obudowy, paski oraz mocowania na samochód, a także systemy stabilizacji obrazu - popularne gimbale. Stale powiększamy nasz asortyment o najnowsze produkty, gdyż staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów.