Lista  Siatka 

 1. HP Z8 G4 workstation [HPZ8TLT014]

  HP Z8 G4 workstation [HPZ8TLT014]

  19 199,00 PLN
  Na zamówienie
  Dwuprocesorowa profesjonalna stacja robocza Dowiedz się więcej
 2. HP Z8 G4 workstation [HPZ8TLT017]

  HP Z8 G4 workstation [HPZ8TLT017]

  28 410,00 PLN
  Na zamówienie
  Dwuprocesorowa profesjonalna stacja robocza Dowiedz się więcej
 3. HP Z4 G4 i9-9820X/4x16GB/512TurbM2/P2000/Win10Pro64 HIE

  HP Z4 G4 i9-9820X/4x16GB/512TurbM2/P2000/Win10Pro64 HIE

  16 911,00 PLN
  Na zamówienie
  Doskonałe rozwiązanie konstrukcyjne, moc obliczeniowa przypominająca serwer i pełna gama komponentów oferują najwyższą wydajność dla różnorodnych zastosowań. Dowiedz się więcej
 4. HP Z8 ColorGrading Power 003

  HP Z8 ColorGrading Power 003

  57 103,00 PLN
  Na zamówienie
  Niezrównana moc obliczeniowa dla tych, którzy zmieniają oblicze świata. Kiedy potrzebujesz stacji roboczej dającej możliwość wykonania niezwykle złożonych symulacji i przetwarzania ogromnych ilości danych, HP Z8 pokazuje swój pazur. Karty graficzne są dopasowywane indywidualnie według potrzeb klienta. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Komputery stacjonarne PC

Duża moc obliczeniowa jest szczególnie istotna podczas procesu postprodukcji materiału zarejestrowanego w wysokiej rozdzielczości. Wysokowydajny procesor oraz duża ilość pamięci operacyjnej to tylko niektóre wyznaczniki sprzętu przeznaczonego do pracy z surowym materiałem. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy, których wydajność jest dopasowana zarówno do potrzeb wymagających projektów, jak i podstawowych zadań.

W tej sekcji znajdą Państwo komputery stacjonarne wyposażone w szybkie dyski SSD, które umożliwiają błyskawiczne kopiowanie nawet dużych plików. Dodatkowo szereg portów i złączy pozwala na pełną kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi. Nasze komputery są wyposażone w szybkie procesory z funkcją boost, które w razie potrzeby uruchamiają dodatkowe zasoby mocy. Podczas procesu postprodukcji niezwykle ważna jest pamięć operacyjna, która jest odpowiedzialna za szybką pracę systemu nawet pod dużym obciążeniem. W tej sekcji znajdą Państwo modele z wbudowaną pamięcią RAM cechującą się wysoką wydajnością i szybkim taktowaniem.

Oprócz komputerów stacjonarnych, oferujemy również profesjonalne monitory, które mogą być wykorzystywane do pracy z materiałem zarejestrowanym w wysokiej rozdzielczości. Nasze monitory, oprócz wysokiej jasności, charakteryzują się doskonałym odzwierciedleniem kolorów oraz niezwykłą wyrazistością, dzięki której montażysta może dostrzec i wyeksponować nawet najmniejszy szczegół. Jako profesjonaliści na pierwszym miejscu stawiamy na wydajność i niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami.