Lista  Siatka 

 1. HP Z24i G2 monitor LCD 24"

  HP Z24i G2 monitor LCD 24"

  950,00 PLN
  Wysyłka w 24h
  Profesjonalny monitor HP Z24i IPS 24" LED Dowiedz się więcej
 2. HP Z27n G2 monitor LCD 27"

  HP Z27n G2 monitor LCD 27"

  1 890,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Profesjonalny monitor LCD 27" Dowiedz się więcej
 3. HP Z24n G2 monitor LCD 24"

  HP Z24n G2 monitor LCD 24"

  1 395,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Profesjonalny monitor LCD 24" Dowiedz się więcej
 4. Eizo SX2462W Monitor LCD 24"

  Eizo SX2462W Monitor LCD 24"

  3 699,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Monitor Eizo FlexScan SX2462W do zastosowań profesjonalnych Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Monitory PC

Monitory dostępne w ofercie naszego sklepu są przeznaczone dla profesjonalistów, dla których liczy się przede wszystkim dokładność obrazu, możliwości regulacji i wysoka rozdzielczość. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się szerokimi kątami widzenia, oszczędnością energii, bardzo dużą szczegółowością obrazu, dokładnym odwzorowaniem kolorów i dbałością o detale. W sklepie dostępne są urządzenia między innymi firmy HP, EIZO oraz Sharp.

Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb i preferencji wszystkich użytkowników. Asortyment obejmuje monitory o różnych przekątnych i rozdzielczościach, które można dostosować zarówno do indywidualnej, jak i grupowej pracy. Możliwość podziału ekranu i dowolnej konfiguracji sprawia, że wiele z modeli dostępnych w naszej ofercie doskonale sprawdzi się podczas działań zespołowych. Monitory z powłoką antyrefleksyjną przeznaczone do wielogodzinnej pracy, nie męcząc użytkownika i zapewniając mu komfort.

Produkty dostępne w tej sekcji wyróżniają się ergonomiczną i funkcjonalną budową. Wiele z nich ma opcję odchylania stopki w pionie i poziomie, a także możliwość obrócenia ekranu. Regulacja jest bardzo prosta i praktycznie nie wymaga użycia siły, dając szansę pracy w najwygodniejszej dla użytkownika pozycji. W naszej ofercie można znaleźć także dotykowe modele z przyjaznym interfejsem. Wszystkie produkty wyróżniają się elegancką obudową i nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z innymi stacjami roboczymi. Wybierając monitory dostępne w naszym sklepie mogą Państwo jednocześnie zadbać o środowisko. Wiele modeli zostało wykonanych z powtórnie przetworzonych materiałów, a zastosowana technologia zapewnia energooszczędność sprzętu.