Lista  Siatka 

 1. Saramonic SR-UM10-C35XLR - mini Jack / XLR

  Saramonic SR-UM10-C35XLR - mini Jack / XLR

  109,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Saramonic SR-UM10- C35XLR to najwyżej jakości stereofoniczny kabel audio wyposażony w trzypinowy wtyk mini Jack 3,5 mm oraz wtyk XLR męski. Dowiedz się więcej
 2. Kabel audio XLR/F na XLR/M 2m

  Kabel audio XLR/F na XLR/M 2m

  90,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel audio XLR/F na XLR/M 2m Dowiedz się więcej
 3. Kabel audio XLR/F na XLR/M 5m

  Kabel audio XLR/F na XLR/M 5m

  160,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel audio XLR/F na XLR/M 5m Dowiedz się więcej
 4. Kabel audio XLR/F na XLR/M 10m

  Kabel audio XLR/F na XLR/M 10m

  275,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel audio XLR/F na XLR/M 10m Dowiedz się więcej
 5. Kabel audio XLR/F na XLR/F 2m

  Kabel audio XLR/F na XLR/F 2m

  90,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel audio XLR/F na XLR/F 2m Dowiedz się więcej
 6. Kabel audio XLR/F na XLR/F 5m

  Kabel audio XLR/F na XLR/F 5m

  160,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel audio XLR/F na XLR/F 5m Dowiedz się więcej
 7. Kabel audio XLR/F na XLR/F 10m

  Kabel audio XLR/F na XLR/F 10m

  275,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel audio XLR/F na XLR/F 10m Dowiedz się więcej
 8. Blackmagic Design Video Assist Mini XLR Cables

  Blackmagic Design Video Assist Mini XLR Cables

  149,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kable adapterowe służące do podłączenia profesjonalnego sprzętu audio, wykorzystują pełnowymiarowe złącza XLR. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Okablowanie audio

Wysokiej jakości przewody zapewniają stabilną, niczym niezakłóconą pracę urządzeń. Używane są nie tylko na dużych planach zdjęciowych, ale również w niewielkich produkcjach reklamowych. W naszym sklepie dostępne jest profesjonalne okablowanie, umożliwiające podłączenie wydajnych mikrofonów, które gwarantują czysty, wyraźny i pozbawiony szumów dźwięk.

W tej sekcji oferujemy przewody typu XLR z każdą konfiguracją wtyczek, które umożliwiają podłączenie do wszystkich profesjonalnych portów audio. Specjalnie zaprojektowany oplot gumowy cechuje się nie tylko wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale również giętkością, która ułatwia użytkowanie mikrofonu. Nasze przewody są zakończone końcówkami wykonanymi z wytrzymałych materiałów, które zapewniają stabilne osadzenie w porcie i eliminują do minimum ryzyko przypadkowego odłączenia w trakcie pracy urządzenia. W naszej ofercie dostępne są różne długości przewodów, dzięki czemu każdy klient może kupić produkt dopasowany do jego potrzeb i preferencji.

Nasza oferta jest stale powiększana o nowe produkty renomowanych marek mających wieloletnie doświadczenie w branży audio. Staramy się, aby asortyment był jak najlepiej dopasowany zarówno do potrzeb profesjonalistów, jak i początkujących operatorów, ceniących wysoką jakość wykonania i niezawodność. Oprócz okablowania, oferujemy jeszcze wysokowydajne mikrofony rejestrujące czysty i wyraźny dźwięk. Tego typu urządzenia są wykorzystywane nie tylko podczas wywiadów, ale również w trakcie nagrywania reklam oraz materiałów na potrzeby social mediów.