Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kamery 6K

Nowoczesne kamery rejestrujące obraz w maksymalnej rozdzielczości 6K są na tyle małe i kompaktowe, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane do filmowania z ręki podczas pracy w terenie. Urządzenia dostępne w naszym sklepie mogą być montowane na dronach, steadicam’ach oraz gimbalach, dzięki czmu ujęcia są niezwykle stabilne. Z racji niewielkich rozmiarów, urządzenia idealnie nadają się do pracy w pojedynkę, przy autorskich projektach, które mają cechować się nie tylko wartością artystyczną, ale przede wszystkim obrazem doskonałej jakości.

Kamery dostępne w naszym sklepie są wyposażone w czułe matryce o dużej rozpiętości tonalnej i wiernym odwzorowaniu kolorów. Oferowane przez nas kamery to wysokiej klasy urządzenia dedykowane profesjonalnym realizacjom, których parametry pracy można dowolnie skonfigurować. Mnogość ustawień oraz niewielki rozmiar wpływają na szerokie możliwości sprzętu tego typu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo również szeroki wybór dedykowanych akcesoriów, niezbędnych na każdym planie filmowym czy podczas pracy terenowej, filmowaniu reportaży czy relacji. Oferujemy m.in. statywy, obiektywy, filtry, dyski SSD, konwertery, dedykowane uchwyty, torby i futerały wykonane z wytrzymałego tworzywa. Nasz asortyment jest stale powiększany zarówno o peryferia rozbudowujące możliwości kamery, jak i akcesoria poprawiające komfort pracy.