Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Rendering

W tej sekcji znajdą Państwo zarówno zaawansowane silniki renderujące, cechujące się niezwykle stabilną pracą, intuicyjną obsługą, jak i oprogramowanie pozwalające na tworzenie realistycznych obrazów w trójwymiarze. Oferujemy programy i aktualizacje zawierające najnowsze opcje, dodatki i ulepszenia. W naszym sklepie mogą Państwo kupić m.in. programy firmy Chaos Group, która ma wieloletnie doświadczenie w branży wideo.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zaawansowane silniki wykorzystywane w postprodukcji, które umożliwiają szybki rendering nawet najbardziej złożonych scen, nagrywanych w wysokiej rozdzielczości. Nasze oprogramowanie jest używane w profesjonalnych studiach filmowych na całym świecie, a dzięki prostej obsłudze mogą na nim pracować nawet początkujący montażyści. W sekcji znajdą Państwo również programy pozwalające na tworzenie i edycję obiektów w 3D, które mają szereg zaawansowanych funkcji takich jak wydajne systemy cieniowania, zmiana ukierunkowania świateł, iluminacji, dyspersji oraz wiele innych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, dlatego oprócz oprogramowania oferujemy Państwu niezwykle wydajne komputery cechujące się ogromną mocą obliczeniową, niezbędną podczas pracy z materiałem zarejestrowanym w wysokiej rozdzielczości. Dostępne są wysokiej klasy komputery PC, laptopy, monitory gwarantujące naturalne odwzorowanie barw, karty graficzne, szybkie dyski SSD, macierze oraz wiele innych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych ceniących wysoką jakość i niezawodność, która jest szczególnie istotna podczas postprodukcji.