Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Aparaty DSLR HD

Popularność lustrzanek cyfrowych wynika m.in. z ich wielozadaniowości, stosunkowo niewielkich rozmiarów, jak na tak wielofunkcyjne urządzenia oraz przystępnej ceny. Aparaty dostępne w niniejszej kategorii naszego sklepu są wykorzystywane przez fotografów oraz filmowców i rejestrują obraz w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Są to modele wyposażone w czuły sensor, pozwalający na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Zdjęcia oraz filmy są zapisywane na standardowych kartach pamięci microSD, w najbardziej rozpowszechnionych formatach, również w surowych plikach RAW.

W naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia umożliwiające m.in. ręczne ustawienie ekspozycji, manualne sterowanie ostrością oraz przybliżeniem, co zależne jest od aktualnie podpiętego obiektywu. Aparaty DSLR są bowiem urządzeniami z wymienną optyką. Oferujemy kompletne zestawy, które są gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka i włożeniu nośnika pamięci. Cyfrowe lustrzanki to sprzęt, który jest z powodzeniem wykorzystywany do tworzenia nagrań wideo na potrzeby social media, do nagrywania vlogów czy teledysków lub produkcji niezależnych. Podczas pracy w terenie zaś, użytkownicy doceniają stosunkowo niewielkie wymiary i wagę oraz przydatny obracany i odchylany ekran, który można znaleźć w niektórych modelach, pozwalający napełną kontrolę nad kadrem. Aparaty dostępne w naszym sklepie są wyposażone w stabilizację obrazu, umożliwiającą uzyskanie płynnych ujęć i zdjęć bez rozmazań. Oferujemy również modele z rozszerzoną funkcjonalnością, wyposażone w moduły łączności NFC czy Wi-Fi.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg akcesoriów, wpływających na komfort pracy z lustrzankami. Są wśród nich statywy, obiektywy, konwertery, nośniki pamięci, filtry, walizki, torby oraz programy do edycji wideo. Podkreślmy, że nasz asortyment jest stale powiększany o nowe produkty, gdyż staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów.