Lista  Siatka 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  1. Sonnet Tempo SATA E2P

    Sonnet Tempo SATA E2P

    92,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Profesjonalna karta PCi Express z dwoma portami SATA Dowiedz się więcej
  2. Sonnet Allegro USB3.0 PCIe

    Sonnet Allegro USB3.0 PCIe

    291,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Adapter SuperSpeed USB 3.0 na PCi Express dla Win i Mac certyfikowany do współpracy z produktami Blackmagic Design Dowiedz się więcej
  3. HP Dual Port Thunderbolt 3 PCIe

    HP Dual Port Thunderbolt 3 PCIe

    670,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Dwuportowy konctroler Thunderbolt 3 PCIe do stacji roboczych HP serii Z Dowiedz się więcej
  4. Sonnet Echo 11 Thunderbolt 3 Dock

    Sonnet Echo 11 Thunderbolt 3 Dock

    1 541,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Sonnet Echo 11 Thunderbolt 3 Dock łączy urządzenia peryferyjne z komputerem za pomocą jednego kabla. Dowiedz się więcej
  5. Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

    Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

    1 030,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Adapter z Thunderbolt 3 (USB-C) do 10GBase-T Ethernet (RJ-45) Dowiedz się więcej
  6. Sonnet SFP+ 10GBase Short Range (up to 300m)

    Sonnet SFP+ 10GBase Short Range (up to 300m)

    250,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Optyczny moduł 3G SFP+ dla akcesoriów Blackmagic Optical Fiber Dowiedz się więcej
  7. Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to SFP+ 10 Gigabit Ethernet Adapter

    Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to SFP+ 10 Gigabit Ethernet Adapter

    1 195,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Adapter z Thunderbolt 3 (USB-C) 10 Gigabit Ethernet z transceiverem SFP+ Short-Range Dowiedz się więcej
  8. Sonnet Twin 10G TB3 to 2-Port Copper 10Gb Base-T Ethernet

    Sonnet Twin 10G TB3 to 2-Port Copper 10Gb Base-T Ethernet

    2 729,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Adapter z Thunderbolt 3 do 10G Ethernet (SFP+) Transmisja danych do 10 Gbit/s Dowiedz się więcej
  9. Sonnet Twin 10G SFP+ TB3 to Dual 10 Gb Ethernet Adapter

    Sonnet Twin 10G SFP+ TB3 to Dual 10 Gb Ethernet Adapter

    2 729,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Twin 10G SFP+ Thunderbolt 3 Edition - Dual Port 10 Gigabit Ethernet Adapter (SFP+s sprzedawany oddzielnie) Dowiedz się więcej
  10. Sonnet SFP+ 10GBASE-LR Single-mode Fibre 1310nm Tranceiver (10km)

    Sonnet SFP+ 10GBASE-LR Single-mode Fibre 1310nm Tranceiver (10km)

    710,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Optyczny moduł 3G SFP+ dla akcesoriów Blackmagic Optical Fiber. Dowiedz się więcej
  11. Sonnet SFP+, 10GBASE-T - RJ45 Copper Transceiver (30m)

    Sonnet SFP+, 10GBASE-T - RJ45 Copper Transceiver (30m)

    1 100,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Sonnet 10GBASE-T SFP+ Transceiver przekształca gniazdo SFP+ w port RJ45 (10GBASE-T), umożliwiając tworzenie sieci 10 Gigabit Ethernet (10GbE) za pomocą kabli CAT-6A, które mogą pracować nawet do 30 metrów między portami. Dowiedz się więcej
  12. Sonnet Echo Express SE III TBL3 PCIe, Desktop, 3 Slot

    Sonnet Echo Express SE III TBL3 PCIe, Desktop, 3 Slot

    2 620,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Zewnętrzny system rozszerzeń PCIe z 2x portami Thunderbolt 3 i 3x gniazdami PCIe 3.0. Dowiedz się więcej
  13. Sonnet xMAC mini Server Thunderbolt 3

    Sonnet xMAC mini Server Thunderbolt 3

    4 800,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    System rozszerzeń/1U PCie 2.0 , obudowa do montażu w stelażu dla dla Mac mini z portami Tunderbolt 2 lub Thunderbolt. Zawiera kabel Thunderbolt i ThundeboltLok. Dowiedz się więcej
  14. Sonnet eGFX Breakaway Box 550 (GPU-550W-TB3)

    Sonnet eGFX Breakaway Box 550 (GPU-550W-TB3)

    1 450,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Sonnet eGFX Breakaway Box 550 umożliwia podłączenie karty graficznej wysokiej wydajności lub innej karty szerokopasmowej PCI do dowolnego komputera wyposażonego w złącze Thunderbolt 3. Dowiedz się więcej
  15. Netstor NA211TB2

    Netstor NA211TB2

    4 478,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Wysokiej klasy aluminiowa obudowa umożliwiająca podłączenie trzech zaawansowanych kart graficznych, wideo lub audio, umożliwiająca sprawny przepływ pracy przy wydajnym chłodzeniu. Dowiedz się więcej
  16. Netstor NA211TB

    Netstor NA211TB

    3 881,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Wysokiej klasy obudowa umożliwiająca wielokrotne łączenie kart PCIe o wysokiej wydajności z komputerem wyposażonym w złącze Thunderbolt 2. Dowiedz się więcej
  17. Sonnet Tempo SATA edge ExpressCard|34 6Gb/s

    Sonnet Tempo SATA edge ExpressCard|34 6Gb/s

    144,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Jednoportowa karta SATA ExpressCard|34 6Gb/s Dowiedz się więcej
  18. Sonnet Allegro FW800 PCIe

    Sonnet Allegro FW800 PCIe

    349,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Profesjonalna karta PCi Express z trzema portami FireWire 800 (iLink 1394b) Dowiedz się więcej
  19. Sonnet Echo Express III-D TB2 PCIe

    Sonnet Echo Express III-D TB2 PCIe

    4 319,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 2 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Desktop. Dowiedz się więcej
  20. Netstor TurboBox NA211TB

    Netstor TurboBox NA211TB

    4 109,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Ekspander z 2 gniazdami PCI Express 2.0 x8 i jednym gniazdem PCIe 2.0 x4 na karty standardowej długości. Dowiedz się więcej
  21. Sonnet Dio SDXC & CF czytnik USB3.0

    Sonnet Dio SDXC & CF czytnik USB3.0

    99,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Profesjonalny 2-gniazdowy czytnik kart CompactFlash, SDXC, SDHC, SD z interfejsem USB 3.0 Dowiedz się więcej
  22. Atto ExpressSAS R608

    Atto ExpressSAS R608

    3 308,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Kontrolery RAID z rodziny ExpressSAS firmy ATTO Technology to zaawansowane urządzenia przyłączeniowe systemów pamięci masowej zapewniające bezpieczeństwo danych oraz wydajność i przepustowość. Dowiedz się więcej
  23. Sonnet Echo Express III-R TB2 PCIe

    Sonnet Echo Express III-R TB2 PCIe

    4 319,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 2 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Rackmount. Dowiedz się więcej
  24. Sonnet Echo Express SE I TBL3 PCIe Desktop 1 Slot

    Sonnet Echo Express SE I TBL3 PCIe Desktop 1 Slot

    1 289,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Kompaktowa obudowa rozszerzająca obsługę profesjonalnego nagrywanie wideo, interfejs audio, 6Gb lub 12 GB pamięci SAS lub SATA, 8Gb lub 16Gb Fibre Channel, 10Gb lub 40Gb Ethernet lub kontroler RAID PCIe. Połączona z komputerem za pomocą cienkiego kabla. Dowiedz się więcej
  25. Sonnet Echo Express III-R TB3 PCIe

    Sonnet Echo Express III-R TB3 PCIe

    4 799,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 3 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Rackmount. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Komponenty

Komponenty do komputerów stacjonarnych zapewniają szerokie możliwości konfiguracyjne sprzętu oraz dopasowanie go do swoich potrzeb. Odpowiednio dobrane, mogą w znacznym stopniu zwiększyć wydajność urządzenia i jego możliwości, tym samym usprawniając pracę użytkownikowi. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości komponenty takich firm jak Atto, Edimax, Kingston, Magma, Netstor, Samsung czy Sonnet.

Oferujemy karty rozszerzeń, które są doskonałym sposobem na zwiększenie funkcjonalności komputera, m.in. poprzez obsługę dodatkowych dysków i czytników mediów. Urządzenia tego typu są kompatybilne zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i Mac OS. W naszym sklepie dostępne są także wysokiej klasy obudowy z możliwością podłączania kilku zaawansowanych kart graficznych, wideo lub audio. Dzięki ich wykorzystaniu, użytkownik może liczyć na sprawny przepływ pracy i wydajne chłodzenie. Tego rodzaju urządzenia przydają się zwłaszcza osobom, które na co dzień zajmują się profesjonalną produkcją wideo.

Oferujemy także wysokiej jakości dyski SSD o różnej pojemności, poprawiające wydajność pracy, czytniki multimediów z szybkim interfejsem i dużą prędkością transferu plików, które dodatkowo charakteryzują się stabilną obudową oraz uniwersalne urządzenia umożliwiające odczyt i zapis danych z szerokiej gamy kart pamięci. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć kontrolery, dzięki którym użytkownik może podłączyć dyski twarde w macierzach dyskowych. Zapewniają one bezpieczeństwo danych i wysoką wydajność oraz przepustowość, są więc odpowiednie dla bardzo wymagających serwerów oraz stacji roboczych.