Lista  Siatka 

 1. Litepanels Astra 3X Bi-Color Traveler Duo

  Litepanels Astra 3X Bi-Color Traveler Duo

  14 809,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Gotowy do drogi zestaw Litepanels Astra 3X Bi-Color Traveler Duo zawiera 2 Astry 3X, każda z 7,5-calowym statywem świetlnym i uchwytem Gold Mount do opcjonalnego użycia baterii. W zestawie znajduje się twarda, walizka Pelikan do przechowywania i transportu. Dowiedz się więcej
 2. Litepanels Astra V-mount adapter

  Litepanels Astra V-mount adapter

  820,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Płytka baterii z kablem zasilającym D-Tap (15 cm), który pozwala na użycie profesjonalnych baterii V-Mount do zasilania wszystkich oryginalnych urządzeń 1x1. Dowiedz się więcej
 3. Litepanels Astra 3X Bi-Color

  Litepanels Astra 3X Bi-Color

  5 289,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Panel świetlny LED, Maks. pobór mocy 55W. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Światło studyjne

Oświetlenie studyjne, zaraz obok aparatu lub kamery, jest najważniejszym elementem wyposażenia każdego studia. To właśnie od niego w dużej mierze zależy jakość zarejestrowanego materiału. Lampy studyjne to obecnie niewielkie urządzenia charakteryzujące się dużą mocą i szerokimi możliwościami zmiany natężenia oraz barwy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. urządzenia marki Litepanels, które wyróżniają się nie tylko wysokim współczynnikiem odwzorowania barw, ale również niską wagą, która ułatwia transport i przechowywanie.

Oferujemy niezwykle wydajne panele świetlne, do produkcji których użyto najnowocześniejszych diod LED cechujących się długą żywotnością, równomierną pracą i niskim poborem energii. Profesjonalne lampy studyjne dostępne w naszym sklepie wyróżniają się szerokim kątem padania światła, dzięki czemu oświetlany obszar jest znacznie większy. Nasze lampy mogą być sterowane zdalnie za pomocą specjalnego modułu bluetooth. W ofercie znajdą Państwo modele zamknięte w sztywnych oprawach, które z jednej strony chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, z drugiej zaś sprawnie odprowadzają ciepło. Oferujemy oświetlenie do studia wyposażone w specjalne punkty mocowania, które pozwalają na montaż dodatkowych akcesoriów. W tej sekcji znajdują się również studyjne lampy błyskowe, które są niezastąpione podczas wykonywania portretów.

Dostępne w naszym sklepie oświetlenie do studia fotograficznego ma pełną możliwość regulacji, dzięki której fotograf jest w stanie wykonać idealne zdjęcia niezależnie od pory dnia i zachmurzenia. Nasza oferta obejmuje gotowe zestawy, w skład których wchodzą lampy, mocowania, statywy, okablowanie i walizka transportowa wykonana z wytrzymałych materiałów. Oferujemy światło studyjne pochodzące wyłącznie od renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem, których produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również bezawaryjną pracą, co jest szczególnie istotne w kwestii oświetlenia.