Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kamery PTZ

Kamery obrotowe typu PTZ (Pan-tilt-zoom) dostępne w naszym sklepie są wykorzystywane do profesjonalnego monitoringu. Urządzenia dzielą się na dwie grupy: modele dedykowane do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku urządzenia mogą się bardzo szybko obracać, podczas obserwowania określonego obszaru. Operator z kolei ma możliwość poruszania kamerą zarówno w pionie, jak i poziomie. Co ważne, oferujemy kamery z opcją automatycznego wykrywania ruchu. Gdy urządzenie wykryje ruch w kadrze, obraca się w stronę poruszającego się obiektu i wykonuje zbliżenie. Pracę oferowanych przez nas kamer można zaprogramować tak, by urządzenia monitorowały określony obszar np. hali magazynowej w wybranych godzinach.

Oferujemy kamery rejestrujące obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu w razie potrzeby można dostrzec każdy szczegół kadru. Urządzenia mają wiele przydatnych funkcji takich jak auto-tracking, defog - umożliwiający uzyskanie wyrazistego obrazu podczas mgły oraz automatyczne włączenie alarmu. Nasze kamery mają również certyfikat, który świadczy zarówno o ochronie przed wodą, jak i przed uszkodzeniami mechanicznymi, co jest niezbędne w urządzeniach tego typu. Znajdą Państwo u nas również szybkie karty pamięci oraz dyski twarde do przechowywania zarejestrowanego materiału.

Produkty dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Stale poszerzamy nasz asortyment i wprowadzamy nowe modele. Cenimy sobie profesjonalizm i niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, które mają wieloletnie doświadczenie w branży.