Lista  Siatka 

 1. PTZOptics SuperJoy

  PTZOptics SuperJoy

  4 440,00 PLN
  Dostępny w ciągu 3-4 tygodni
  Kontroluj do 28 kamer PTZ za pomocą NDI, IP lub szeregowo za pomocą SuperJoy NDI|HX/IP & Serial PTZ Camera Joystick Controller od PTZOptics. Dowiedz się więcej
 2. Grass Valley Kaleido-Xquad-Dual

  Grass Valley Kaleido-Xquad-Dual

  36 940,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Podzielnik obrazu 8 x 2 - 8 wejść, 2 wyjścia Dowiedz się więcej
 3. Grass Valley Kaleido-Xquad

  Grass Valley Kaleido-Xquad

  19 627,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Podzielnik obrazu 4 x 1 - 4 wejścia, 1 wyjście Dowiedz się więcej
 4. Grass Valley Kaleido-Solo 900

  Grass Valley Kaleido-Solo 900

  5 876,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Urządzenie do konwersji wysokiej jakości video i audio z 3Gbps/HD/SD SDI do HDMI Dowiedz się więcej
 5. Grass Valley Kaleido-Solo 910

  Grass Valley Kaleido-Solo 910

  7 843,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Urządzenie do konwersji wysokiej jakości video i audio z 3Gbps/HD/SD SDI do HDMI z miernikiem loudness Dowiedz się więcej
 6. Blackmagic Design MultiView 4

  Blackmagic Design MultiView 4

  2 866,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Urządzenie do monitorawania 4 źródeł SDI Dowiedz się więcej
 7. Blackmagic Design MultiView 16

  Blackmagic Design MultiView 16

  8 189,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Urządzenie do monitorawania 16 źródeł SDI Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Podzielniki obrazu

W tej sekcji znajdą Państwo profesjonalne podzielniki obrazu, mogące monitorować jednocześnie nawet kilkanaście sygnałów. Nasze urządzenia są wykorzystywane zarówno na profesjonalnych planach zdjęciowych pełnometrażowych produkcji filmowych, jak i podczas realizacji mniejszych projektów. Duża ilość złączy sprawia, że podzielniki obrazu są niezwykle wszechstronne. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko niewielkimi rozmiarami, ale również niską wagą, która pozwala na pełną mobilność sprzętu.

Oferujemy urządzenia renomowanych producentów, których wyroby słyną zarówno z wysokiej jakości wykonania, jak i niezawodności. Współpracujemy m.in. z Blackmagic Design, Grass Valley i Matrox. Podzielniki obrazu dostępne w naszym sklepie charakteryzują się nie tylko wysoką elastycznością wyświetlanego obrazu, ale również niskim poborem energii oraz możliwością łączenia modułowego w większe zestawy. W naszej ofercie znajdą Państwo modele współpracujące zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Mac OS. Nasze urządzenia można z powodzeniem instalować do szaf typu rack oraz wozów transmisyjnych. Pomimo zaawansowanych rozwiązań, podzielniki są niezwykle proste w obsłudze, a zastosowanie automatycznego wykrywania sygnału wejściowego umożliwia błyskawiczną pracę urządzenia.

Staramy się, aby nasza oferta była stale rozbudowywana o nowe produkty. Pragniemy dostarczać urządzenia i akcesoria zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Nasz asortyment pozwala wyposażyć nie tylko profesjonalne plany zdjęciowe, ale również studia, a także zapewnić sprzęt niezbędny podczas rozmaitych eventów.