Lista  Siatka 

 1. Presonus Eris E4.5 BT Para aktywnych monitorów multimedialnych z Bluetooth 5.0, dwudrożne

  Presonus Eris E4.5 BT Para aktywnych monitorów multimedialnych z Bluetooth 5.0, dwudrożne

  999,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Monitory studyjne PreSonus z serii Eris są używane na całym świecie przez inżynierów dźwięku, którzy muszą usłyszeć każdy szczegół swoich nagrań. Dowiedz się więcej
 2. Genelec 8010APM

  Genelec 8010APM

  1 350,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Monitor dwudrożny (3"/25 W + 3/4"/25 W), grafitowy Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Monitory audio

Odtwarzanie zarejestrowanego dźwięku na profesjonalnych monitorach audio pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze szumy, trzaski oraz niechciane odgłosy. W tej sekcji oferujemy Państwu zaawansowane urządzenia audio cechujące się nie tylko perfekcyjnym odwzorowaniem dźwięku, ale również niewielkimi rozmiarami i niską wagą, która ułatwia transport i przechowywanie sprzętu. W naszej ofercie dostępne są m.in. produkty marki Genelec, która jest jednym z liderów branży audio.

W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne systemy, w skład których wchodzą monitory cechujące się niezwykle szerokim pasmem przenoszenia oraz wysoką mocą wzmacniaczy. Co więcej, dzięki aktywnemu systemowi bliskiego pola, nasze monitory są stworzone do pracy zarówno w studiach projektowych, jak i domowych. Nasze produkty współpracują ze stacjami roboczymi oraz instalacjami surround. W tej sekcji znajdą Państwo modele wyposażone w specjalną obudowę, dzięki której użytkownik ma gwarancję gładkiej odpowiedzi częstotliwościowej i niezwykłej szczegółowości odtwarzanego dźwięku. Pomimo niewielkich rozmiarów, nasze monitory cechują się dużą mocą, dlatego mogą być używane w praktycznie każdych warunkach. Dodatkowo mogą Państwo u nas kupić profesjonalne mikrofony, okablowanie oraz wysokiej jakości akcesoria, niezbędne na każdym planie zdjęciowym.

Jako profesjonaliści cenimy wysoką jakość wykonania oraz niezawodność, która jest szczególnie istotna w przypadku urządzeń przeznaczonych do odtwarzania dźwięku. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami.