Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Aparaty DSLR 4K

Profesjonalne lustrzanki cyfrowe, które znajdziecie Państwo w naszym asortymencie są chętnie wykorzystywane do rejestrowania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Zaawansowane tryby fotograficzne oraz możliwość w pełni manualnego zarządzania ustawieniami aparatu umożliwiają zmianę wszystkich parametrów wpływających na jakość wykonywanych zdjęć, natomiast rozbudowany tryb wideo sprawia, że tego typu urządzenia sprawdzają się podczas filmowania spotów reklamowych czy teledysków.

W naszej ofercie znajdują się aparaty DSLR wyposażone w matrycę o dużych przekątnych, od Micro 4/3 po pełną klatkę, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie szczegółowego obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Warto podkreślić, że właśnie praca w słabym oświetleniu to jedna z większych zalet cyfrowych lustrzanek. Aparaty dostępne w naszym sklepie są wyposażone w stabilizację obrazu, która skutecznie niweluje ruchy fotografa bądź kamerzysty - realizowaną z poziomu korpusu lub za pomocą odpowiednich mechanizmów zaimplementowanych w obiektyw. W naszej ofercie znajdą Państwo modele z dotykowym ekranem, który umożliwia błyskawiczną korektę parametrów obrazu oraz z wieloma przyciskami wyprowadzonymi bezpośrednio na obudowę aparatu, co dodatkowo ułatwia i przyspiesza zarządzanie parametrami pracy urządzenia. Oferujemy aparaty ze wszystkimi najpopularniejszymi typami mocowania obiektywów, od wspomnianego wcześniej standardu Micro 4/3, po EF czy EF-S.

Kolejna zaleta aparatów DSLR nagrywających w rozdzielczości 4K to ich niska waga, która w połączeniu z ergonomicznym kształtem pozwala na użytkowanie sprzętu w praktycznie każdych warunkach, zapewniając mu pełną mobilność. W ofercie znajdą państwo również wysokiej jakości akcesoria poszerzające możliwości aparatu oraz poprawiające komfort użytkowania. Mowa tu o statywach, obiektywach, konwerterach, filtrach, torbach czy pokrowcach, lampach błyskowych, nośnikach pamięci oraz wielu innych akcesoriach.