Lista  Siatka 

 1. Manfrotto Monopod XPRO wideo 4 sekcje (MVMXPROA4)

  Manfrotto Monopod XPRO wideo 4 sekcje (MVMXPROA4)

  782,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Monopod wideo ze stopką Fluidtech System to ultralekkie i uniwersalne wsparcie przy filmowaniu. Dowiedz się więcej
 2. Manfrotto Monopod XPRO wideo 5 sekcji, Carbon (MVMXPROC5)

  Manfrotto Monopod XPRO wideo 5 sekcji, Carbon (MVMXPROC5)

  1 254,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Pięciosekcyjny monopod video wykonany z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego ze stopką Fluidtech System to ultralekkie i uniwersalne wsparcie przy filmowaniu. Dowiedz się więcej
 3. Manfrotto Zestaw Monopod XPRO + głowica 500PLONG (MVMXPRO500)

  Manfrotto Zestaw Monopod XPRO + głowica 500PLONG (MVMXPRO500)

  1 206,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  XPRO Monopod wideo 4 sekcje, głowica wideo (500PLONG) Dowiedz się więcej
 4. Manfrotto (MVMELMIIA4LIVE) Monopod Element MII Video z głowicą serii 400

  Manfrotto (MVMELMIIA4LIVE) Monopod Element MII Video z głowicą serii 400

  867,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Monopod video 4 sekcyjny monopod do filmowania, ze stopką stabilizującą i głowicą MVH400AH Monopod wideo Manfrotto Element MII to rozwiązanie dla entuzjastów filmowania, którzy pracują w dynamicznych warunkach: wesela, podróże, wywiad, dokument. Jest szybki, lekki i bardzo kompaktowy. Doskonale pasuje do bezlusterkowców i mniejszych lustrzanek. Dowiedz się więcej
 5. Manfrotto (MVMELMIIA4) Monopod Element MII Video

  Manfrotto (MVMELMIIA4) Monopod Element MII Video

  447,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Monopod video Manfrotto Element MII 4 sekcyjny monopod do filmowania, ze stopką stabilizującą Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Monopody

Dostępne w naszym sklepie monopody to poręczne urządzenia charakteryzujące się niską wagą i stosunkowo niewielkimi rozmiarami, dzięki którym mogą być wykorzystywane nawet w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy m.in. produkty marki Manfrotto, które cechują się wysoką jakością wykonania i solidną konstrukcją.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modele z głowicą, która gwarantuje stabilne ujęcia panoramiczne. Szeroki zakres wysokości roboczej umożliwia filmowanie z różnej perspektywy. Oferujemy urządzenia wspomagające filmowanie aparatami typu DSLR oraz niewielkim kamerami, a w naszym sklepie dostępne są zarówno modele wykonane z aluminium, jak i z włókna węglowego. Składana konstrukcja monopodów umożliwia ich łatwy transport. Dodatkowo znajdą Państwo urządzenia, które mogą pracować w bardzo szerokim zakresie temperatury i są wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach.

W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria niezbędne na każdym planie zdjęciowym, czy to w warunkach studyjnych czy plenerowych. Oferujemy m.in. konwertery umożliwiające błyskawiczną zmianę typu mocowania, profesjonalne obiektywy filmowe, systemy wspomagające perfekcyjne ustawienie ostrości obrazu, filtry szare o różnej gęstości, nośniki danych, okablowanie, piloty zdalnego sterowania, profesjonalne oprogramowanie do edycji wideo oraz wiele innych. Jako profesjonaliści na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość oraz niezawodność, dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami. Staramy się, aby nasza oferta odpowiadała zarówno na potrzeby profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych filmowców.