Lista  Siatka 

 1. Panasonic AU-EVA1

  Panasonic AU-EVA1

  32 008,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kompaktowa i lekka kamera AU-EVA1 jest dostosowana do filmowania ręcznego, nadaje się do filmów dokumentalnych, imprez, reklam i teledysków. Dowiedz się więcej
 2. RED DSMC2 DRAGON-X 6K S35 (710-0317)

  RED DSMC2 DRAGON-X 6K S35 (710-0317)

  86 567,00 PLN
  Dostępny 7-14 dni
  Kamera cyfrowa RED z matrycą DRAGON-X 13.8 Megapixel CMOS, efektywnymi pikselami 5120 × 2700. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Kamery 5K

Profesjonalne kamery nagrywające obraz w maksymalnej rozdzielczości 5K są wykorzystywane m.in. podczas kręcenia filmów dokumentalnych, realizacji teledysków i spotów reklamowych. Niewielkie rozmiary urządzeń tego typu sprawiają, że sprzęt jest niezwykle mobilny i wielozadaniowy. W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości kamery z wymiennymi obiektywami, rejestrujące materiał filmowy w formacie RAW, który pozwala na olbrzymi zakres manipulacji obrazem podczas prac poprodukcyjnych. W tej kategorii oferujemy urządzenia takich firm, jak RED i Panasonic.

Obraz uzyskany dzięki kamerom 5K jest niezwykle szczegółowy, a zastosowanie wysokiej klasy obiektywów oraz matryc światłoczułych o dużych rozmiarach fizycznych owocuje uzyskaniem doskonałej plastyki nagrywanych filmów. Wymienna optyka zwiększa wielozadaniowość tego sprzętu, gdyż dzięki niej można dobrać ogniskową obiektywu do konkretnych scen i zawsze filmować w taki sposób, by uzyskać na filmie zaplanowany wcześniej, pożądany efekt. Zmienny klatkaż kamer 5K pozwala z kolei na rejestrowanie zjawiskowych ujęć slowmotion, które nadają filmom zupełnie innego wymiaru. Urządzenia z tej półki cenowej, dedykowane profesjonalnym zastosowaniom, pozwalają na rozszerzanie ich możliwości, dzięki obsłudze zewnętrznych modułów, a znaczna ilość niezbędnych portów wymiernie ułatwia pracę na planie zdjęciowym i podłączanie rozmaitych peryferiów.

Asortyment creative tools to nie tylko sprzęt, ale również akcesoria. Zaliczyć do nich można dodatki niezbędne do pracy z kamerami 5K, od obiektywów i zestawów oświetlenia, po rozmaite moduły, okablowanie czy torby lub pokrowce oraz statywy czy nośniki pamięci. Nasza oferta jest ciągle poszerzana i wzbogacamy poszczególne sekcje sklepu nowymi produktami.