Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Mac OS

Proces postprodukcji niejednokrotnie zajmuje więcej czasu niż nagrywanie materiału. W zależności od finalnego efektu, prace na korekcją mogą trwać bardzo długo. Komputery marki Apple dostępne w naszym sklepie są bardzo wydajne i niezwykle dobrze zoptymalizowane, przez co cały proces przebiega znacznie szybciej.

Oferujemy Państwu różne konfiguracje sprzętowe, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy komputery wyposażone w wysokowydajne procesory cechujące się nie tylko niesamowicie szybką prędkością działania, ale również energooszczędnością. Dodatkowo, w razie nagłej potrzeby zwiększenia wydajności uruchamiany jest tryb Boost, który zwiększa moc obliczeniową. Nasze urządzenia mają zaawansowane monitory, cechujące się wysoką rozdzielczością, dzięki której montażysta jest w stanie dojrzeć nawet najmniejszy szczegół. Dodatkowo, szeroka gama kolorów odpowiedzialna jest za naturalne odwzorowanie barw. W naszym sklepie znajdą Państwo komputery wyposażone w zaawansowane karty graficzne, które pozwalają nie tylko na montaż materiału w wysokiej rozdzielczości, ale również na pracę z plikami 3D VR i 360°C. Oferujemy komputery z wbudowanymi szybkimi dyskami SSD, które cechują się nie tylko większą wydajnością niż standardowe dyski HDD, ale również znacznie dłuższą żywotnością. Zastosowanie nowoczesnej pamięci operacyjnej RAM umożliwia błyskawiczną reakcję nawet przy znacznym obciążeniu.

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić dowolną konfigurację komputerów marki Apple, zestaw z profesjonalnym programem do montażu wideo, a także zwiększyć pojemność dysku, pamięci operacyjnej lub dokupić jeszcze bardziej wydajną kartę graficzną.