Lista  Siatka 

  1. Z-CAM K1 PRO VR180 Camera

    Z-CAM K1 PRO VR180 Camera

    20 234,00 PLN
    Dostępny 7-14 dni
    Z Cam K1 Pro Cinematic VR180 Camera z dwoma obiektywami fisheye na podwójnych kartach SDXC rejestruje wideo 180°. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Kamera 360°

Gdy szerokokątny obiektyw to za mało, do akcji wkraczają specjalistyczne kamery nagrywające obraz w 360°. Cały proces zwykle polega na nagraniu dwóch lub więcej filmów z różnych perspektyw i późniejszym połączeniu nagrań za pomocą odpowiedniego oprogramowania. W creative tools znajdą Państwo urządzenia wyposażone w jeden lub więcej obiektywów, umożliwiające stworzenie filmu w 360°. W przypadku filmów nagranych i odtwarzanych w 360°, widz może dowolnie zmieniać obraz, który w danej chwili ogląda, swobodnie przesuwając film.

Kamery 360° mogą nagrywać w rozdzielczościach Full HD i 4K. W przypadku komercyjnych projektów, szczególnie druga opcja ma szersze zastosowanie, gdyż pozwala na zarejestrowanie większej liczby szczegółów. W naszym sklepie dostępne są kamery z opcją wysokiego klatkażu, która jest szczególnie zalecana przy okazji ujęć dynamicznych branż takich jak sport i motoryzacja. Oferowane przez nas modele mają wbudowaną stabilizację obrazu, która skutecznie niweluje drgania ręki operatora.

Sprzęt rejestrujący obraz w 360° jest chętnie wykorzystywany w branży obrotu nieruchomościami. Taki przestrzenny materiał z mieszkania bądź biura stanowi bardzo atrakcyjną formę prezentacji nieruchomości, gdyż potencjalny klient może obejrzeć dokładnie każde z pomieszczeń. Niebywałych wrażeń dostarczają również dokumentalne filmy przyrodnicze nagrywane w 360°, gdyż pozwalają wniknąć w świat ukazany na ekranie.