Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kamery High Frame Rates

Klatkaż jest opisywany przez producentów sprzętu wideo jako liczba zapisywanych lub wyświetlanych klatek na sekundę, w skrócie kl./s. Pamiętajmy, że film to po prostu sekwencja następujących po sobie zdjęć, których odpowiednia liczba wyświetlana w ciągu sekundy stwarza wrażenie ruchu. Telewizyjnym standardem jest wartość 25 kl./s, natomiast filmowym 24 kl./s. W rzeczywistości, człowiek obserwuje płynny ruch już przy około 18 kl./s.

Obecny standard kinowy został ustanowiony, aby uzyskać przyjemny dla oka efekt rozmycia, nazywany motion blur. Kamery High Frame Rates dostępne w naszym sklepie rejestrują obraz w bardzo wysokim klatkażu, co zapewnia ultra płynne ujęcia w zwolnionym tempie. Slow motion jest jednym z najczęściej stosowanych efektów wideo. Montażyści wykorzystują go podczas pracy nad filmami akcji, przyrodniczymi, teledyskami oraz reklamami. Zwolnione tempo szczególnie umiłowali fani sportów, w których akcja dzieje się bardzo szybko, jak choćby w sportach motorowych. Urządzenia tego typu są wykorzystywane również podczas rozmaitych eksperymentów, aby móc, krok po kroku, przeanalizować badaną sytuację. Kamery typu High Frame Rates dostępne w naszym sklepie znajdują zastosowanie również w przemyśle. Najczęściej instaluje się je na liniach produkcyjnych w najbardziej newralgicznych miejscach, w których może dojść do usterki. W przypadku bardzo szybko przesuwającej się taśmy, ludzkie oko nie jest bowiem w stanie wychwycić problemów, które mogą zatrzymać całą linię.

W naszej ofercie znajdą Państwo również dedykowane akcesoria poszerzające możliwości kamer High Frame Rates. Dostępne są m.in. statywy i uchwyty, filtry, walizki transportowe, szybkie karty pamięci oraz wiele innych. Nasza oferta jest stale powiększana o nowe produkty, a ze względu na to, że cenimy sobie profesjonalizm i niezawodność, współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami.