SonyA670018135mmF3.55.6OSSEMountObjektivILCE6700MB01.jpg

Sony A6700 + 18 - 135 mm F3.5 - 5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB)

Canon XA75

Canon XA75

Blackmagic Design URSA Mini Pro B4 Mount

Blackmagic Design URSA Mini Pro B4 Mount

Sony A6700 + 18 - 135 mm F3.5 - 5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB)

SAP:041500 / MFR:ILCE6700MB.CEC

8 694,00 zł 7 068,29 zł

8694
Przedstawiciel nowej generacji korpusów APS-C + Lekki, kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy z dużym zoomem.
Dostępny 24h (wysyłka natychmiastowa)
Porównaj
Więcej od Sony
Rekomendowane Akcesoria

Sony A6700 + 18-135 mm F3.5-5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB)

α6700 to przedstawiciel nowej generacji korpusów APS-C. Łączy technologię rozpoznawania obiektów z użyciem sztucznej inteligencji, znakomitą jakość fotografii właściwą serii α oraz narzędzia do filmowania pochodzące z renomowanych kamer Sony Cinema Line.

18-135 mm F3.5-5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB) - Szeroki zakres zoomu, od 18 mm przy szerokim kącie po 135 mm w teleobiektywie, sprawia, że ten uniwersalny obiektyw pozwala robić zdjęcia w wielu sytuacjach. Mała waga i rozmiar pozwalają w pełni wykorzystać zalety mocowania typu E dla formatu APS-C, a szybki, dokładny i cichy system AF sprawia, że to świetne rozwiązanie do codziennych zdjęć.

Nowy poziom kreatywności w ruchu
Lekki, kompaktowy korpus APS-C α6700 łączy najnowszą technologię sztucznej inteligencji z wyjątkową jakością obrazu aparatów Sony α. Dzięki lepszemu rozpoznawaniu obiektów, najnowszym technologiom rejestracji zdjęć i filmów oraz współpracy z obiektywami z mocowaniem typu E sprawdzi się w każdym twórczym zastosowaniu.

 • Wykonany w technologii BSI przetwornik obrazu CMOS Exmor R formatu APS-C o efektywnej rozdzielczości około 26,0 megapikseli
 • Zaawansowany procesor BIONZ XR zwiększający ogólną szybkość przetwarzania nawet 8 razy
 • Innowacyjny procesor ze sztuczną inteligencją usprawniającą rozpoznawanie obiektów, działanie systemu AF i śledzenie
 • Wbudowana w korpus 5-osiowa stabilizacja obrazu z trybem aktywnym do filmowania
 • Zaawansowane funkcje filmowe z kamer Cinema Line

Najważniejsze cechy:

 • TYP PRZETWORNIKA - Przetwornik obrazu CMOS Exmor R formatu APS-C (23,3 × 15,5 mm)
 • CZUŁOŚĆ ISO -
  Fotografie: ISO 100–32 000 (z możliwością rozszerzenia do ISO 50–102 400), automatyczna (ISO 100–6400, z możliwością wyboru górnej i dolnej granicy); filmy: odpowiednik ISO 100–32 000, automatyczna (ISO 100–6400 z możliwością wyboru górnej i dolnej granicy)
 • CZAS PRACY BATERII/AKUMULATORA (FOTOGRAFIE)
  Około 550 zdjęć (wizjer) / około 570 zdjęć (monitor LCD) (norma Camera & Imaging Products Association)
 • LICZBA PIKSELI (EFEKTYWNIE) - Fotografie: maks. około 26,0 megapikseli, filmy: maks. około 19,9 megapiksela
  Typ monitora - 7,5 cm (3,0"), TFT

Przetwornik CMOS Exmor R APS-C w technologii BSI
Wykonana w technologii BSI, zaawansowana matryca CMOS Exmor R o efektywnej rozdzielczości 26,0 megapikseli
wykorzystuje wiele technologii przetworników obrazu Sony, a dzięki soczewkom „gapless on-chip” i powłoce AR (przeciwodblaskowej) zapewnia wyjątkową czułość, rozdzielczość i zakres dynamiczny.

Wyjątkowa jakość obrazu z procesora BIONZ XR
Najnowszy procesor obrazu BIONZ XR ma nawet osiem razy większą moc obliczeniową niż poprzednie wersje. Zapewnia naturalne barwy i realistyczne przejścia tonalne z niskim poziomem zakłóceń zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

Szeroki zakres dynamiki do różnych zastosowań
Standardowy zakres czułości aparatu α6700 wynosi ISO 100–32 000
W połączeniu z szerokim zakresem dynamiki pozwala to uzyskać naturalne przejścia tonalne w kontrastowych scenach, bez prześwietlenia świateł ani utraty szczegółów w cieniach.

Zawsze dokładna ekspozycja i kolorystyka
Aparat α6700 w imponujący sposób ustawia ekspozycję. Nowy algorytm AE, opracowany pierwotnie do modeli pełnoklatkowych, wykrywa obszary karnacji na twarzach i odpowiednio ustawia ekspozycję fotografii i filmów. Pozwala również zachować realistyczne kolory w oświetleniu z różnych źródeł, od słońca po lampy teatralne lub stadionowe, i zapewnić bardziej naturalne kolory karnacji, nieba i liści.

Wybierz „Twórczy wygląd” dla siebie
Ustawienia „Twórczy wygląd” zwiększają twórczą swobodę i upraszczają fotografowanie, filmowanie i strumieniowe transmisje na żywo. 10 wstępnie zaprogramowanych ustawień można dostosowywać do motywu lub sceny przy użyciu 8 parametrów. Żądany klimat można więc stworzyć jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć, które będą dzięki temu od razu gotowe do udostępnienia.

5-osiowy system stabilizacji obrazu
Śmiało rób zdjęcia z ręki lub w słabym oświetleniu — system 5-osiowej optycznej stabilizacji obrazu w korpusie z dokładnymi czujnikami żyroskopowymi pozwala wydłużyć czas otwarcia migawki nawet o 5 stopni. Wykrywa i kompensuje różne rodzaje drgań, w tym kątowe (pochylenie/odchylenie), wyraźniejsze przy większych ogniskowych i dłuższych czasach otwarcia migawki.
[1] Obrót [2] Przechył lewo/prawo [3] Przechył góra/dół

Kompensacja z dokładnością do jednego piksela
Dzięki ulepszeniom w projekcie i kontroli nad głównymi parametrami aparat α6700 precyzyjnie wykrywa i kontroluje obraz do poziomu pojedynczych pikseli, w pełni wykorzystując zalety 26,0-megapikselowejmatrycy do rejestracji szczegółowych obrazów.

HEIF: mocna kompresja i doskonała jakość obrazu
α6700 to pierwszy aparat APS-C umożliwiający zapis w formacie HEIF (High Efficiency Image File). Format ten zapewnia płynne, 10-bitowe przejścia tonalne, które nadają bardziej realistyczny wygląd niebu i odcieniom skóry na portretach. Zaawansowana technologia kompresji HEIF zachowuje jakość obrazu mimo znacznego zmniejszenia objętości plików.

 

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.