Sony A6700 + 18 - 135 mm F3.5 - 5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB)

Więcej widoków

Sony A6700 + 18 - 135 mm F3.5 - 5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB)

SAP:041500 / MFR: ILCE6700MB.CEC

9 489,00 PLN      

Cena netto: 7 714,63 PLN
Dostępny od ręki

Przedstawiciel nowej generacji korpusów APS-C + Lekki, kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy z dużym zoomem.

Sony A6700 + 18-135 mm F3.5-5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB)

α6700 to przedstawiciel nowej generacji korpusów APS-C. Łączy technologię rozpoznawania obiektów z użyciem sztucznej inteligencji, znakomitą jakość fotografii właściwą serii α oraz narzędzia do filmowania pochodzące z renomowanych kamer Sony Cinema Line.

18-135 mm F3.5-5.6 OSS E-Mount Objektiv (ILCE-6700MB) - Szeroki zakres zoomu, od 18 mm przy szerokim kącie po 135 mm w teleobiektywie, sprawia, że ten uniwersalny obiektyw pozwala robić zdjęcia w wielu sytuacjach. Mała waga i rozmiar pozwalają w pełni wykorzystać zalety mocowania typu E dla formatu APS-C, a szybki, dokładny i cichy system AF sprawia, że to świetne rozwiązanie do codziennych zdjęć.

Nowy poziom kreatywności w ruchu
Lekki, kompaktowy korpus APS-C α6700 łączy najnowszą technologię sztucznej inteligencji z wyjątkową jakością obrazu aparatów Sony α. Dzięki lepszemu rozpoznawaniu obiektów, najnowszym technologiom rejestracji zdjęć i filmów oraz współpracy z obiektywami z mocowaniem typu E sprawdzi się w każdym twórczym zastosowaniu.

 • Wykonany w technologii BSI przetwornik obrazu CMOS Exmor R formatu APS-C o efektywnej rozdzielczości około 26,0 megapikseli
 • Zaawansowany procesor BIONZ XR zwiększający ogólną szybkość przetwarzania nawet 8 razy
 • Innowacyjny procesor ze sztuczną inteligencją usprawniającą rozpoznawanie obiektów, działanie systemu AF i śledzenie
 • Wbudowana w korpus 5-osiowa stabilizacja obrazu z trybem aktywnym do filmowania
 • Zaawansowane funkcje filmowe z kamer Cinema Line

Najważniejsze cechy:

 • TYP PRZETWORNIKA - Przetwornik obrazu CMOS Exmor R formatu APS-C (23,3 × 15,5 mm)
 • CZUŁOŚĆ ISO -
  Fotografie: ISO 100–32 000 (z możliwością rozszerzenia do ISO 50–102 400), automatyczna (ISO 100–6400, z możliwością wyboru górnej i dolnej granicy); filmy: odpowiednik ISO 100–32 000, automatyczna (ISO 100–6400 z możliwością wyboru górnej i dolnej granicy)
 • CZAS PRACY BATERII/AKUMULATORA (FOTOGRAFIE)
  Około 550 zdjęć (wizjer) / około 570 zdjęć (monitor LCD) (norma Camera & Imaging Products Association)
 • LICZBA PIKSELI (EFEKTYWNIE) - Fotografie: maks. około 26,0 megapikseli, filmy: maks. około 19,9 megapiksela
  Typ monitora - 7,5 cm (3,0"), TFT

Przetwornik CMOS Exmor R APS-C w technologii BSI
Wykonana w technologii BSI, zaawansowana matryca CMOS Exmor R o efektywnej rozdzielczości 26,0 megapikseli
wykorzystuje wiele technologii przetworników obrazu Sony, a dzięki soczewkom „gapless on-chip” i powłoce AR (przeciwodblaskowej) zapewnia wyjątkową czułość, rozdzielczość i zakres dynamiczny.

Wyjątkowa jakość obrazu z procesora BIONZ XR
Najnowszy procesor obrazu BIONZ XR ma nawet osiem razy większą moc obliczeniową niż poprzednie wersje. Zapewnia naturalne barwy i realistyczne przejścia tonalne z niskim poziomem zakłóceń zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

Szeroki zakres dynamiki do różnych zastosowań
Standardowy zakres czułości aparatu α6700 wynosi ISO 100–32 000
W połączeniu z szerokim zakresem dynamiki pozwala to uzyskać naturalne przejścia tonalne w kontrastowych scenach, bez prześwietlenia świateł ani utraty szczegółów w cieniach.

Zawsze dokładna ekspozycja i kolorystyka
Aparat α6700 w imponujący sposób ustawia ekspozycję. Nowy algorytm AE, opracowany pierwotnie do modeli pełnoklatkowych, wykrywa obszary karnacji na twarzach i odpowiednio ustawia ekspozycję fotografii i filmów. Pozwala również zachować realistyczne kolory w oświetleniu z różnych źródeł, od słońca po lampy teatralne lub stadionowe, i zapewnić bardziej naturalne kolory karnacji, nieba i liści.

Wybierz „Twórczy wygląd” dla siebie
Ustawienia „Twórczy wygląd” zwiększają twórczą swobodę i upraszczają fotografowanie, filmowanie i strumieniowe transmisje na żywo. 10 wstępnie zaprogramowanych ustawień można dostosowywać do motywu lub sceny przy użyciu 8 parametrów. Żądany klimat można więc stworzyć jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć, które będą dzięki temu od razu gotowe do udostępnienia.

5-osiowy system stabilizacji obrazu
Śmiało rób zdjęcia z ręki lub w słabym oświetleniu — system 5-osiowej optycznej stabilizacji obrazu w korpusie z dokładnymi czujnikami żyroskopowymi pozwala wydłużyć czas otwarcia migawki nawet o 5 stopni. Wykrywa i kompensuje różne rodzaje drgań, w tym kątowe (pochylenie/odchylenie), wyraźniejsze przy większych ogniskowych i dłuższych czasach otwarcia migawki.
[1] Obrót [2] Przechył lewo/prawo [3] Przechył góra/dół

Kompensacja z dokładnością do jednego piksela
Dzięki ulepszeniom w projekcie i kontroli nad głównymi parametrami aparat α6700 precyzyjnie wykrywa i kontroluje obraz do poziomu pojedynczych pikseli, w pełni wykorzystując zalety 26,0-megapikselowejmatrycy do rejestracji szczegółowych obrazów.

HEIF: mocna kompresja i doskonała jakość obrazu
α6700 to pierwszy aparat APS-C umożliwiający zapis w formacie HEIF (High Efficiency Image File). Format ten zapewnia płynne, 10-bitowe przejścia tonalne, które nadają bardziej realistyczny wygląd niebu i odcieniom skóry na portretach. Zaawansowana technologia kompresji HEIF zachowuje jakość obrazu mimo znacznego zmniejszenia objętości plików.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 041500
Nr katalogowy dostawcy ILCE6700MB.CEC
Kod EAN 4548736146785
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Sony

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.