Benro Tortoise 24CLV + S4PRO Video Kit

Więcej widoków

Benro Tortoise 24CLV + S4PRO Video Kit

SAP:026162 / MFR: TTOR24CLVS4PRO

1 399,00 PLN      

Cena netto: 1 137,40 PLN
Dostępny 2-7 dni

Nowa seria statywów Benro Tortoise jest zaadresowana do filmowców poszukujących lekkiego statywu podróżnego, dysponującego dużym udźwigiem i odpowiednią stabilnością.

Benro Tortoise 24CLV + S4PRO Video Kit

Nowa seria statywów Benro Tortoise jest zaadresowana do filmowców poszukujących lekkiego statywu podróżnego, dysponującego dużym udźwigiem i odpowiednią stabilnością. Oczekiwania te spełniono stosując do jego budowy wysokiej jakości włókno węglowe oraz rezygnując z kolumny centralnej. Ta ostatnia cecha ma duży wpływ na rozmiar złożonego statywu, tak bardzo istotny podczas poruszania się w trudnym terenie. Średnica złożonego trójnogu wynosi jedyne 8cm dzięki czemu jest on łatwy do schowania w plecaku lub walizce. Nogi mogą być rozłożone niezależnie i posiadają trzy pozycje blokownia. Połączone są ze sobą aluminiowym pajączkiem na górze, gdzie znajduje się płaska baza na ruchomej kuli. Sam pajączek posiada również 3 gwinty 1/4” służące do instalacji dodatkowych akcesoriów oraz hak balastowy pozwalający na przymocowanie dodatkowej masy stabilizującej. Nogi zakończone są gumowymi stopkami wyprofilowanymi tak, aby zapewnić najlepszą przyczepność niezależnie czy nogi ustawione są pionowo, pod kątem czy prawie poziomo.

Oferowana ze statywem głowica S4Pro jest wykonana z lekkich i trwałych metali (aluminium, magnez). Płaska baza głowicy z gwintem 3/8 cala pozwala na współpracę ze statywami, monopodami i innymi urządzeniami wspierającymi warsztat filmowca. Głowica w pionie pracuje w zakresie + 90 / -75 °, a zakres obrotu w poziomie wynosi pełne 360°.  

W zestawie oprócz statywu i głowicy znajdują się metalowe kolce oraz gustowna i solidna torba transportowa.

Specyfikacja:

  • max wysokość: 159cm
  • min wysokość: 22,5cm
  • wysokość po złożeniu: 64,5cm
  • ilość sekcji: 4
  • waga: 2,48kg
  • udźwig: 4kg

 

 

 


 

Recenzje klientów

Numer SAP 026162
Nr katalogowy dostawcy TTOR24CLVS4PRO
Kod EAN 6931747314416
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Benro

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.