Loupedeck+ Photo & Video Editing Console

Więcej widoków

Loupedeck+ Photo & Video Editing Console

SAP:017202 / MFR: LD+

899,00 PLN -949,00 PLN      

Cena netto: 730,89 PLN

Dostępny 7-14 dni

Loupedeck+ został specjalnie zaprojektowany, aby wzbogacić doświadczenia związane z edycją Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro X.

Loupedeck+ Photo & Video Editing Console

Stworzony na zamówienie, aby usprawnić proces edycji.
Konsola, która sprawia, że edycja zdjęć i filmów staje się drugą naturą i pozwala skupić się na tym, co jest naprawdę ważne - na osiągnięciu idealnej edycji.
Stworzona dla profesjonalistów, entuzjastów i wszystkich innych osób, Loupedeck+ ma intuicyjny interfejs użytkownika z elementami sterującymi do retuszowania, oceniania i dostrajania pracy.
Loupedeck+ został specjalnie zaprojektowany, aby wzbogacić doświadczenia związane z edycją Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro X.
Wszystkie funkcje, z których korzystasz, są uporządkowane według kategorii. Dlatego zamiast przeskakiwać między menu, panelami i podmenu, wszystkie znajdują się w jednym miejscu - w zasięgu ręki. A edycja w trybie pełnoekranowym pozwala na edycję bez konieczności odwracania wzroku od obrazu lub wideo.
Dzięki Loupedeck+ ręce, oczy i kreatywność współpracują ze sobą w idealnej harmonii podczas edycji.

ERGONOMIA - TARCZE, POKRĘTŁA I SUWAKI DOKŁADNIE TAM, GDZIE POWINNY BYĆ.
Ergonomiczny, praktyczny układ Loupedeck+ zapewnia szybki i naturalny dostęp do najczęściej używanych elementów sterujących. W trybie pełnoekranowym naciśnij przycisk do oceny koloru, obróć w prawo, aby dodać cienie, dotknij, aby skopiować i wiele innych.

PRECYZJA - EDYCJE PRZYROSTOWE TO DRUGA NATURA.
Pokrętła dotykowe Loupedeck+ umożliwiają edycję takich elementów, jak kontrast, wyrazistość i ekspozycja w precyzyjnych krokach, dając niespotykaną dotąd kontrolę nad obrazem lub filmem.

INTUICYJNOŚĆ - SZYBKI DOSTĘP DO NARZĘDZI, KTÓRYCH UŻYWASZ.
Loupedeck+ został skrupulatnie zaprojektowany przez zespół, który dogłębnie rozumie tajniki procesu edycji. Każdy przycisk, pokrętło, suwak i funkcja zostały stworzone z myślą o intuicyjnej pracy i usprawnieniu całego procesu edycji.

SUPER ŁATWA KONFIGURACJA.

Loupedeck+ jest przeznaczony do bezproblemowej współpracy z programami Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro X oraz innymi. Instalacja jest prosta - wystarczy pobrać oprogramowanie i w ciągu kilku minut rozpocząć edycję.

PRZEJMIJ KONTROLĘ I DOSTOSUJ SIĘ.
Stwórz własne ustawienia, aby dostosować głośnik Loupedeck+ do własnego stylu pracy. Korzystaj z wielowarstwowych przycisków, pokręteł i suwaków Loupedeck+, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

ADOBE LIGHTROOM CLASSIC
Bardziej intuicyjna i szybsza edycja dzięki Adobe Lightroom Classic
Edycja obrazów jest szybsza, bardziej płynna i dostosowana do indywidualnych potrzeb - to najlepsze doświadczenie w edycji. Stworzony dla profesjonalistów, entuzjastów i wszystkich innych osób, Loupedeck+ posiada intuicyjny interfejs użytkownika z elementami sterującymi, suwakami i pokrętłami do retuszu, stopniowania i dostrajania pracy. Edycja pełnoekranowa pozwala skupić całą uwagę na obrazie i być bardziej kreatywnym. Loupedeck+ został specjalnie zaprojektowany, aby wzbogacić całe doświadczenie Lightroom, zapewniając szybki dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji potrzebnych do stworzenia idealnego obrazu.

ADOBE PHOTOSHOP CC WRAZ Z CAMERA RAW
PRZENIEŚ PRACĘ W ADOBE PHOTOSHOP NA NOWY POZIOM
Ty pytasz, my odpowiadamy! Teraz możesz używać swojego Loupedeck+ z Adobe Photoshop CC i Camera Raw, aby uzyskać całkowicie płynny, bezproblemowy i dostosowany do potrzeb klienta tok pracy przy edycji. Loupedeck+ zapewnia szybki, łatwy i bezpośredni dostęp do funkcji, warstw i innych narzędzi programu Photoshop. Loupedeck+ jest wspaniałym dodatkiem do myszy lub pióra.

ADOBE PREMIERE PRO CC
Witamy w najbardziej intuicyjnych i dostosowanych do potrzeb użytkownika rozwiązaniach w zakresie edycji wideo. Loupedeck+ został zaprojektowany, aby uprościć i usprawnić edycję w Premiere Pro. Konsola jest wyposażona we wszystkie funkcje potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, takie jak ekspozycja i kontrast. Zapewnia jednak o wiele więcej dzięki czterem poziomom funkcjonalności przycisków i pokręteł. Loupedeck+ jest w pełni konfigurowalny, aby móc dopasować go do osobistego workflow.

CAPTURE ONE
Społeczność Loupedeck chciała kompatybilności z Capture One Pro Beta - oto ono. W Capture One Pro możesz już używać Loupedeck+ do takich zadań, jak regulacja kolorów, a my pracujemy nad tym, by w miarę rozwoju wsparcia dla Capture One Pro Beta doświadczenie związane z edycją było jeszcze lepsze

ADOBE AFTER EFFECTS CC
Przekształć swoją edycję za pomocą Loupedeck+ i Adobe After Effects CC. Loupedeck+ jest kompatybilny z programem Adobe After Effects CC. Ta integracja zapewnia szybsze, bardziej przystępne cenowo i intuicyjne rozwiązanie do edycji efektów wizualnych i grafiki ruchowej.

FINAL CUT PRO X
Szybsza i bardziej precyzyjna edycja wideo z Loupedeck+ i Final Cut Pro X
Loupedeck+ sprawia, że montaż filmów z Final Cut jest jeszcze szybszy i bardziej precyzyjny. System Loupedeck+ został zaprojektowany specjalnie w celu usprawnienia całej pracy związanej z edycją programu Final Cut Pro X, dając szybki dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi i funkcji. Intuicyjny interfejs użytkownika zawiera elementy sterujące, suwaki i pokrętła do stopniowania kolorów i precyzyjnego dostrajania pracy. Pozwala edytować w trybie pełnoekranowym, co oznacza, że cała uwaga może być skupiona na edycji. Loupedeck+ jest również prosty w konfiguracji i szybko stanie się całkowicie naturalną częścią procesu edycji.

ADOBE  AUDIOTION
Loupedeck+ jest kompatybilny z Adobe Audition, co oznacza, że można go używać do przenoszenia doświadczeń związanych z edycją dźwięku na wyższy poziom. Integracja ta oferuje kompletne rozwiązanie do edycji wideo dla montażystów, którzy chcą przejść na szybszy, bardziej przystępny i intuicyjny proces edycji.

AURORA HDR
Użyj Loupedeck+, aby tworzyć niesamowite edycje z Aurora HDR. Bardzo intuicyjne pokrętła, przyciski i suwaki Loupedeck zostały zaprojektowane tak, by edycja za pomocą Aurora HDR była jeszcze bardziej płynna i bezproblemowa. Doskonałe rozwiązanie dla początkujących, zaawansowanych użytkowników i wszystkich osób znajdujących się pomiędzy. Loupedeck+ posiada wszystkie podstawowe funkcje edycyjne, których potrzebujesz i sprawia, że znalezienie ich jest szybkie i łatwe. Dzięki łatwej konfiguracji można rozpocząć edycję w kilka minut.

System operacyjny:

 • Win 10
 • Mac 10.12 lub wyższy

Obsługiwane oprogramowanie:

 • Lightroom Classic 7.4 lub nowszy
 • Lightroom 6
 • Photoshop CC 20.0 lub nowszy z Camera Raw
 • Premiere Pro 2018 lub 2019
 • Final Cut Pro X 10.4.5 lub nowszy
 • Capture One Pro 11 lub później - Beta
 • Audition 2019 r.
 • After Effects 2019
 • Skylum Aurora HDR 2018 (1.2)

 


 

Recenzje klientów

Numer SAP 017202
Nr katalogowy dostawcy LD+
Kod EAN 6430070530017
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Loupedeck