Loupedeck Creative Tool

Loupedeck Creative Tool

SAP:017201 / MFR: LOLDCT

2 145,00 PLN      

Cena netto: 1 743,90 PLN

Dostępny 7-14 dni

Obsługuje szeroki zestaw natywnych integracji z Twoim ulubionym oprogramowaniem, pozwalając na swobodną pracę i poruszanie się w Premiere, Final Cut Pro, Photoshop, Lightroom oraz Ableton Live.

Loupedeck Creative Tool

USPRAWNIJ EDYCJĘ I UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ

Im swobodniej w swoim rzemiośle skupisz się na pracy twórczej, tym lepiej.
Edycja jest wysoce spersonalizowanym procesem – każdy ma swoje ulubione narzędzia, oprogramowanie i skróty klawiaturowe.
Dzięki Loupedeck CT narzędzia, których używasz, są w zasięgu ręki dzięki przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym, które możesz całkowicie dostosować i porządkować według własnego stylu pracy.
Loupedeck CT jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Obsługuje szeroki zestaw natywnych integracji z Twoim ulubionym oprogramowaniem, pozwalając na swobodną pracę i poruszanie się w Premiere, Final Cut Pro, Photoshop, Lightroom oraz Ableton Live. Wszystko poprzez jeden elegancki i czytelny interfejs użytkownika.
Stworzony do uzupełnienia pracy z tabletem, myszką i klawiaturą. Loupedeck CT przenosi Twoją stację roboczą na zupełnie nowy poziom.

ZWIĘKSZ JAKOŚĆ EDYCJI I TWORZENIA

ESTETYKA I JAKOŚĆ PREMIUM - W SAM RAZ DO TWÓRCZEJ PRACY
Loupedeck CT to profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości edycji pod każdym względem – aluminiowa obudowa i pokrętła, ekran dotykowy, podświetlenie LED, wysokiej jakości łożyska kulkowe i nie tylko. Loupedeck CT to potężny i piękny dodatek do Twojego stanowiska pracy.

WŁASNE OBSZARY ROBOCZE - OSZCZĘDZAJ CZAS, BĄDŹ ZORGANIZOWANY I ZWIĘKSZ PŁYNNOŚĆ SWOJEJ PRACY
Loupedeck CT wyposażony jest w zestaw predefiniowanych obszarów roboczych dedykowanych dla każdego etapu i procesu edycji, z często używanymi funkcjami, takimi jak gradacja kolorów, retusz, edycja i inne. Korzystaj z nich lub twórz własne, niestandardowe przestrzenie robocze ze wszystkimi narzędziami i funkcjami, których używasz do edycji. Za pomocą dostosowywanych kolorystycznie przycisków, pokręteł i ekranów dotykowych możesz tworzyć tyle obszarów roboczych, ile potrzebujesz. Rozbij je, ze względu na etap edycji, typ projektu lub inny, dowolny sposób. Dzięki Loupedeck CT wszystkie Twoje narzędzia są uporządkowane i masz nad nimi pełną kontrolę.

PRECYZYJNA KONTROLA - RESPONSYWNOŚĆ I HAPTYKA
Poczuj każdą zmianę dzięki komunikatywnym pokrętłom Loupedeck CT. Kontroluj wszystko jedną ręką – reguluj kontrast, jasność i ekspozycję w precyzyjnych krokach, co daje całkowitą kontrolę nad pracą.


MOBILNOŚĆ - KOMPAKTOWY I GOTOWY DO PODRÓŻY
Jeśli chodzi o mobilność, rozmiar jest bardzo istotny. Mniejszy znaczy wygodniejszy. Loupedeck CT jest łatwy w transporcie, posiada wymienny kabel USB, dzięki czemu można go łatwo przenosić i używać w dowolnym miejscu.

WSZECHSTRONNY - EDYTUJ GDZIEKOLWIEK, KIEDYKOLWIEK I JAK CHCESZ
Korzystaj z narzędzi i funkcji swojego ulubionego oprogramowania poprzez jeden spójny i czytelny interfejs użytkownika. Loupdeck CT można w pełni dostosować do prawie wszystkich kreatywnych środowisk. Jest nawet pomocny w zarządzaniu systemem operacyjnym i sterowaniu nim. Edytuj swobodnie i tam gdzie chcesz!

KOMPATYBILNY Z OPROGRAMOWANIEM BRANŻOWYM
Loupedeck CT jest gotowy do pracy za raz po wyjęciu z pudełka, a stale rosnąca ilość natywnych integracji czyni z niego przyszłościową i bezpieczną inwestycję. Poruszaj się swobodnie między Premiere, Final Cut Pro, Photoshopem, Lightroomem lub Ableton Live – wszystko poprzez jeden czytelny i ergonomiczny interfejs użytkownika.
ADOBE LIGHTROOM CLASSIC
BARDZIEJ INTUICYJNA I SZYBSZA EDYCJA W ADOBE LIGHTROOM CLASSIC
Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Lightroom Classic to najlepszy duet do edycji fotografii. Rozpocznij edycję z gotowymi przestrzeniami roboczymi Loupedeck CT, z podziałem na poszczególne etapy procesu edycji. Wykonuj zarówno proste, jak i bardziej złożone zadania, takie jak import, selekcja, dostosowywanie kolorów i eksport. Wszystko szybko i bez wysiłku. Zaprojektowany, aby usprawnić każdy z etapów edycji. Loupedeck CT pozwala na precyzyjne regulację poszczególnych parametrów obrazu i odblokowuje specjalne funkcje, takie jak tryb edycji pełnoekranowej – dzięki której masz pełną i kreatywną kontrolę nad swoją pracą.

ADOBE PHOTOSHOP CC WRAZ Z CAMERA RAW
PRZENIEŚ PRACĘ W ADOBE PHOTOSHOP NA NOWY POZIOM
Loupedeck CT zapewnia lepsze wrażenia użytkownika w programie Adobe Photoshop CC, dzięki czemu edytowanie i retuszowanie zdjęć staje się szybsze i płynniejsze. Wyposażony w domyślne przestrzenie robocze uporządkowane według typu projektu, Loupedeck CT zapewnia szybki dostęp do narzędzi potrzebnych do łatwego poruszania się po warstwach, regulacji kolorów, dostosowywania ustawień narzędzi pędzla i innych czynności za pomocą jednego obrotu lub wciśnięcia pokrętła lub przycisku. Loupedeck CT zapewnia bezproblemową edycję, dostosowaną do przepływu pracy Photoshopa, umożliwiając przeskakiwanie między oprogramowaniem do edycji lub przełączanie się między piórem lub pędzlem, dając całkowitą kontrolę nad przebiegiem pracy.

ADOBE PREMIERE PRO CC
OD TERAZ EDYCJA WIDEO Z PREMIERE PRO PŁYNNIEJSZA, SZYBSZA I BARDZIEJ INTUICYJNA
Natywna integracja Loupedeck CT z Adobe Premiere Pro CC zapewnia profesjonalistom wideo najwyższą jakość montażu, edycji i gradacji kolorystycznej. Uporządkuj i wyciągnij na wierzch swoje ulubione narzędzia oraz funkcje dzięki własnym obszarom roboczym lub skorzystaj z przygotowanych dla Premiere Pro zestawów funkcji. Loupedeck CT składa się z niezbędnych narzędzi i funkcji wymaganych na każdym etapie edycji wideo. Dzięki szybkiemu dostępowi do panelu edycji barw Lumetri precyzyjne korekty kolorów staną się Twoją drugą naturą. Loupedeck CT bezproblemowo wpasuje się w Twój bieżący system pracy.

FINAL CUT PRO X
SZYBSZA I BARDZIEJ PRECYZYJNA EDYCJA WIDEO Z LOUPEDECK CT I FINAL CUT PRO X
Profesjonaliści uwielbiają Final Cut Pro, a natywna współpraca Loupedeck CT z Final Cut Pro X czyni profesjonalną edycję wideo łatwiejszą i bardziej wydajną. Zaprojektowany, aby usprawnić każdy etap montażu i edycji, Loupedeck CT jest wyposażony w zestaw gotowych przestrzeni roboczych,z aby Twój przepływ pracy był szybszy i bardziej intuicyjny. Loupedeck CT zapewnia również szybki dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do organizowania klipów, nawigowania na osi czasu, cięcia i przycinania klipów oraz precyzyjnej edycji kolorów. Wszystko za pomocą jednej w pełni konfigurowalnej konsoli.
Każdy przycisk, pokrętło, ekran dotykowy LED i koło można dostosować do osobistego stylu edycji, dzięki czemu Loupedeck CT jest narzędziem na pełną skalę.

ADOBE ILLUSTRATOR
Doświadczaj bardziej produktywnego i usprawnionego przepływu pracy w programie Adobe Illustrator dzięki natywnej integracji z Loupedeck CT. Uzyskaj intuicyjną kontrolę nad używanymi narzędziami przez szybko dostępne, przygotowane przestrzenie robocze Loupedeck CT. Twórz swoje projekty bez poświęcania czasu i podzielności artystycznej. Szybko nawiguj w programie Illustrator i kontroluj wszystko od szerokości linii po fonty. Powiększaj i pomniejszaj obszar roboczy oraz dokonuj drobnych korekt koloru, krycia itp. Loupedeck CT jest w pełni konfigurowalny, co oznacza, że możesz dostosować każdy przycisk lub pokrętło do swoich potrzeb, jednocześnie będąc w stanie łatwo przełączać się między oprogramowaniem lub narzędziem edycji.

ABELTON LIVE
Natywna integracja Loupedeck CT z Ableton® Live™ sprawia, że aranżowanie, miksowanie i komponowanie muzyki jest teraz szybsze i bardziej kreatywne. Loupedeck CT jest wyposażony w gotowe zestawy funkcji dedykowane dla różnych systemów pracy, umożliwiając szybki dostęp do szeregu narzędzi edycyjnych na żywo. Poznaj bardziej intuicyjną nawigację w oknie Arrangement i Session oraz uzyskaj szybki dostęp do sterowania odtwarzaniem i nagrywaniem. Loupedeck CT oferuje pełną kontrolę parametrów przez pokrętła, które płynnie zmieniają funkcje w ulubionych narzędziach do edycji. Odkryj bardziej intuicyjny sposób do pracy z muzyką i dźwiękiem.WYMAGANIA SYSTEMOWE

SYSTEM OPERACYJNY:

  • Windows 10
  • MacOS 10.13+

WSPIERANE OPROGRAMOWANIE:

  • Ableton Live (v.10.0)
  • Adobe Lightroom Classic
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Photoshop Camera Raw
  • Adobe Premiere Pro
  • Final Cut Pro X (v 10.0) (tylko MacOS)

Recenzje klientów

Numer SAP 017201
Nr katalogowy dostawcy LOLDCT
Kod EAN 6430070530048
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Loupedeck