AJA HA5-12G

AJA HA5-12G

SAP:012909 / MFR: HA5-12G-R0

5 130,00 PLN      

Cena netto: 4 170,73 PLN
Dostępny powyżej 4 tygodni

Konwersja z HDMI 2.0 na 12G-SDI 4K / Ultra / HD / HD 2 oddzielne wyjścia SDI 5-letnia gwarancja

AJA HA5-12G

Konwerter sygnału wejściowego HDMI 2.0 na dwa wyjścia z pojedynczym 12G-SDI. Posiada dwa wyjścia SDI DA i transmituje 12G-SDI na każdym linku SDI, redukując kable podczas transmisji 4K/UltraHD SDI. HA5-12G obsługuje do 8 kanałów audio ze źródła HDMI lub 2-kanałowego analogowego audio (RCA), z ośmioma lub dwoma kanałami cyfrowego audio osadzonego na 12G-SDI.

Dostępne są modele HA5-12G z interfejsem światłowodowym SFP (w osobnych zestawieniach), w tym pojedynczy transmitter kanałowy HA5-12G-T, który rozszerza sygnały źródłowe HDMI 4K na duże odległości (tryb 10 km). Przetwornik dwukanałowy HA5-12G-2T oferuje dwa wyjścia koncentryczne 12G-SDI i dwa wyjścia 12G-SDI przez światłowód, umożliwiając jednoczesne rozszerzenie źródła HDMI 4K do wielu lokalizacji bez wzmacniacza dystrybucyjnego.

Najważniejsze cechy:

  • Konwertuje HDMI 2.0 na 12G-SDI, do 4K 60p
  • Obsługuje wejście do 60p przy 4:2:2/4:4:4/4:2:0
  • Obsługa mapowania 2SI (two sample interleave) 4K/UltraHD SDI
  • Dwa wyjścia 12G-SDI
  • Zaembedowane audio z możliwością wyboru spośród wejść HDMI lub Analog audio
  • Dostępne modele światłowodowe SFP
  • Konfigurowany za pomocą portu USB i dostarczonego oprogramowania Mini-Config
  • Wykorzystuje zasilanie 5-20 VDC (w zestawie zasilacz uniwersalny DWP-U-R1)
  • Pięcioletnia gwarancja

HDR. Zapewnia możliwość wyświetlania szerszego i bogatszego zakresu kolorów, dużo jaśniejszych bieli i dużo głębszych, ciemniejszych czerni niż pozwalają na to standardowe sygnały. Daje nagraniom bardziej dynamiczny wygląd i pozwala przekazać publiczności naturalne, prawdziwe kolory.
HA5-12G zapewnia obsługę 4K/UltraHD/HD HDR na ekranach zgodnych z HDMI, generując metadane HDR zgodnie ze standardem HDMI v2.0b/CTA-861-G. HA5-12G zapewnia także wsparcie dla wyświetlaczy HDR Hybrid Log Gamma (HLG) przez HDMI.

4K i UltraHD. Typowe sygnały 4K mają rozdzielczość 4096 x 2160 pikseli, natomiast sygnały UltraHD mierzą 3840 x 2160. Różnica ta może uniemożliwić użycie niektórych monitorów w pełnym przepływie pracy 4K lub w przepływie pracy UltraHD. HA5-12G może zrekompensować różnice w rozdzielczości, dzięki czemu monitory UltraHD mogą być używane w produkcjach 4K i na odwrót. HA5-12G obsługuje również wejścia o wysokiej częstości klatek (HFR). Sygnały 4K / UltraHD przy 50 lub 60 fps mogą być podawane do HA5-12G, a sygnał wyjściowy do 60p do oglądania z odpowiednimi wyświetlaczami obsługującymi standard HDMI 2.0.

Obsługa 12G-SDI. Wejście 12G-SDI na HA5-12G pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości sygnału na wyjściu HDMI w celu wykorzystania w dużych przepływach rastrów i deep color, w których jakość obrazu ma kluczowe znaczenie.

Integracja audio. Do 16 kanałów z zaembedowanym audio SDI jest obsługiwanych na wejściu i może być przekazane do 8-kanałowego audio zaembedowanego na wyjściu HDMI z możliwością opóźnienia dźwięku od 0 do 7 klatek dla prawidłowej synchronizacji z wyjściowym wideo. Dwa kanały analogowego wyjścia audio umożliwiają bezpośredni zewnętrzny monitoring bez potrzeby osobnego oddzielania dźwięku.

Obsługa DSLR. HA5-12G akceptuje progresywne sygnały o standardowej rozdzielczości przy 525p i 625p dla kompatybilności z aparatami DSLR, dzięki czemu sygnał z tych kamer można łatwo włączyć do przepływów pracy SDI.

Uniwersalny zasilacz. Wszystkie mini-konwertery AJA są dostarczane z uniwersalnym zasilaczem, który zawiera międzynarodowe złącze wtykowe do użytku na całym świecie.

Mini-konwertery AJA są na tyle małe, że mieszczą się za monitorem, z tyłu szafy lub bezpośrednio na platformie kamery. Złącze zasilania blokującego nie może przypadkowo oderwać się a opcjonalny kabel zasilający P-TAP pozwala na zasilanie z baterii w odległych lokalizacjach.

Wszystkie mini-konwertery AJA objęte są pięcioletnią gwarancją i zaawansowaną polityką wymiany AJA. Jeśli konieczna jest wymiana, AJA wyśle nową jednostkę natychmiast, bez konieczności wcześniejszego wysyłania oryginalnego urządzenia, zapewniając jak najszybszy powrót do pracy.

Informacje na temat pełnej linii AJA Mini-Converters są teraz dostępne jako aplikacja mobilna na iOS. Linia produktów Mini-Converter jest obszerna, a ta aplikacja pomaga znaleźć odpowiedni konwerter do każdej sytuacji, gdziekolwiek jesteś.

Recenzje klientów

Numer SAP 012909
Nr katalogowy dostawcy HA5-12G-R0
Kod EAN 812321031492
Gwarancja 60 miesięcy
Producent AJA

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.