AJA FiberLC-2RX-12G

AJA FiberLC-2RX-12G

SAP:011480 / MFR: FiberLC-2RX-12G

2 411,00 PLN      

Cena netto: 1 960,16 PLN
Dostępny 2-7 dni

Końcówka SFP single mode, dwukanałowa, receiver, gniazdo LC, 12G/6G-SDI.

AJA FiberLC-2RX-12G

Końcówka SFP single mode, dwukanałowa, receiver, gniazdo LC, 12G/6G-SDI. 

 

Recenzje klientów

Numer SAP 011480
Nr katalogowy dostawcy FiberLC-2RX-12G
Kod EAN Nie
Gwarancja 24 miesiące
Producent AJA

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.