AJA FiberLC-2TX-12G

AJA FiberLC-2TX-12G

SAP:011481 / MFR: FIBERLC-2TX-12G

2 822,00 PLN      

Cena netto: 2 294,31 PLN
Dostępny powyżej 4 tygodni

Końcówka SFP single mode, dwukanałowa, transmitter, gniazdo LC, 12G/6G-SDI. Możliwość przesyłu do 10km.

AJA FiberLC-2TX-12G

Końcówka SFP single mode, dwukanałowa, transmitter, gniazdo LC, 12G/6G-SDI. Możliwość przesyłu do 10km.  

 

Recenzje klientów

Numer SAP 011481
Nr katalogowy dostawcy FIBERLC-2TX-12G
Kod EAN Nie
Gwarancja 24 miesiące
Producent AJA

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.