SmallRig (3077) Pro Mobile Cage for iPhone 12 Pro Max

Więcej widoków

SmallRig (3077) Pro Mobile Cage for iPhone 12 Pro Max

SAP:023256 / MFR:

196,00 PLN      

Cena netto: 159,35 PLN
Dostępny 2-7 dni

Wielofunkcyjna klatka na telefon komórkowy zaprojektowana specjalnie dla iPhone'a 12 Pro Max; pozwala osiągnąć wyższy poziom fotografii mobilnej, wideografii, vlogowania, streamingu na żywo, wywiadów i filmowania.

SmallRig (3077) Pro Mobile Cage for iPhone 12 Pro Max

 • Klatka idealna dla iPhone'a 12 Pro Max do fotografii, wideografii, vlogowania, streamingu na żywo, przeprowadzania wywiadów i kręcenia filmów.
 • Posiada dwie zimne stopki do mocowania mikrofonu i światła LED, oraz wiele otworów gwintowanych 1/4 do mocowania uchwytów, statywów, itp. Obsługuje fotografowania poziome i pionowe
 • Wbudowane podkładki pomagają absorbować wstrząsy i zapobiegają porysowaniu telefonu.
 • Mocowanie obiektywu z tyłu umożliwia łatwe podłączenie zewnętrznego obiektywu do telefonu.
 • Konstrukcja Quick-Lock, bezpieczna i stabilna.

SmallRig Pro Mobile Cage for iPhone 12 Pro Max 3077 to wielofunkcyjna klatka na telefon komórkowy zaprojektowana specjalnie dla iPhone'a 12 Pro Max; pozwala osiągnąć wyższy poziom fotografii mobilnej, wideografii, vlogowania, streamingu na żywo, wywiadów i filmowania. Klatka jest wyposażona w dwa uchwyty typu cold shoe do mocowania mikrofonu i światła LED. Posiada również wiele otworów gwintowanych 1/4 w górnej, dolnej, lewej i prawej części, które umożliwają dołączenie różnych akcesoriów: statyw, uchwyt boczny, itp. Obsługuje zarówno fotografowanie w poziomie, jak i w pionie. Wbudowane podkładki pomagają absorbować wstrząsy i zapobiegają zarysowaniom telefonu. Mocowanie obiektywu z tyłu umożliwia łatwe podłączenie zewnętrznego obiektywu do telefonu. Konstrukcja Quick-Lock zapewnia lepsze dopasowanie i szybszy sposób montażu/demontażu telefonu komórkowego, dzięki czemu jest bezpieczniejszy i bardziej stabilny. Telefon nie wypadnie przez przypadkowe dotknięcie po zablokowaniu.

Uwaga:

 1. Upewnij się, że delikatnie wkładasz i wyjmujesz telefon.
 2. Kompatybilny z obiektywem Sirui i obiektywem o podobnej strukturze.
 3. Nie działa z iPhone 12 Pro Max z zewnętrzną obudową.
 4. Zewnętrzny obiektyw może być dołączony tylko do szerokiego aparatu i teleobiektywu telefonu.
 5. Unikaj upadków i kolizji, które mogą spowodować uszkodzenie telefonu.
 6. Zaleca się stosowanie z mikrofonem Rode Video Micro lub mikrofonem o mniejszym rozmiarze, aby zapobiec wchodzeniu mikrofonu w kadr. W razie potrzeby, proszę sparować z BUC2637 (nie dołączony) lub BUC2638 (nie dołączony)
 7. Aby skorzystać z funkcji bezprzewodowego ładowania, należy wyjąć telefon z klatki.

Specyfikacja:

 • Projektanci - Terry Lake & Abby Huang
 • Kompatybilność - iPhone 12 Pro Max
 • Zestaw zawiera - 1 x klatka
 • Wymiary - 176 x 93.2 x 11.4mm
 • Waga - 114g±5g
 • Materiał - stop aluminum

Recenzje klientów

Numer SAP 023256
Nr katalogowy dostawcy Nie
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent SmallRig

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.