HP Dual Port Thunderbolt 3 PCIe

HP Dual Port Thunderbolt 3 PCIe

SAP:014296 / MFR:

670,00 PLN      

Cena netto: 544,72 PLN
Dostępny w ciągu 3-4 tygodni

Dwuportowy konctroler Thunderbolt 3 PCIe do stacji roboczych HP serii Z

HP Dual Port Thunderbolt 3 PCIe

Dwuportowy kontroler Thunderbolt 3 PCIe do stacji roboczych HP serii Z

Najważniejsze cechy:

  • Karta wejść/wyjść HP Thunderbolt 3 PCIe 2-portowa karta
  • 3UUU05AAA
  • Umożliwiają ultraszybkie tworzenie kopii zapasowych, edycję i udostępnianie plików oraz znacznie skracają czas realizacji kluczowych zadań w wybranych stacjach roboczych HP Z dzięki 2-portowej karcie I/O HP Thunderbolt 3 z technologią Thunderbolt 3.
  • Należy go powiązać ze stacjami HP Z

Przełomowa wydajność - niezrównana szybkość, dwuprotokołowe wejścia/wyjścia z prędkością transferu do 40 Gb/s - prawie 8x USB 3.1 Gen 1. Obsługuje niezwykle dokładne tworzenie, odtwarzanie i edycję dźwięku i obrazu z nieodłącznie niskimi opóźnieniami i zwiększoną synchronizacją czasu.

Elastyczna prostota - Obsługa danych i filmów wideo za pomocą PCIe i DisplayPort na jednej karcie z pojedynczym połączeniem kablowym. Maksymalna produktywność łącząca łańcuchowo do sześciu urządzeń.

Wsteczna kompatybilność - Pozwala korzystać z szerokiej gamy urządzeń obsługujących standardy Thunderbolt, Thunderbolt 2 i Thunderbolt 3.

Recenzje klientów

Numer SAP 014296
Nr katalogowy dostawcy Nie
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent HP

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.