Manfrotto (MVK504XTWINFA) Zestaw 645 Alu Fast Twin + głowica 504X

Manfrotto (MVK504XTWINFA) Zestaw 645 Alu Fast Twin + głowica 504X

Manfrotto (MT290XTA3) Statyw 290 Xtra

Manfrotto (MT290XTA3) Statyw 290 Xtra

Metabones Mount-Rod Support Kit (Black Matt)

Metabones Mount-Rod Support Kit (Black Matt)

Manfrotto (MVK504XTWINFA) Zestaw 645 Alu Fast Twin + głowica 504X

SAP:029401 / MFR:MVK504XTWINFA

Special Price 3 499,00 zł 2 844,72 zł Regular Price 4 112,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 4 112,00 zł
3499
Manfrotto 645 Twin Fast Alu jest to statyw kamerowy z podwójnymi nogami i szybką blokadą sekcji, należy do unikalnej kolekcji statywów video - Fast. Kolekcja ta została zaprojektowana dla profesjonalnych operatorów kamer, wymagających szybkiego i łatwego rozstawienia sprzętu.
Wysyłka w 2-7 dni
Porównaj
Więcej od Manfrotto

Manfrotto (MVK504XTWINFA) Zestaw 645 Alu Fast Twin + głowica 504X

Manfrotto 645 Twin Fast Alu jest to statyw kamerowy z podwójnymi nogami i szybką blokadą sekcji, należy do unikalnej kolekcji statywów video - Fast. Kolekcja ta została zaprojektowana dla profesjonalnych operatorów kamer, wymagających szybkiego i łatwego rozstawienia sprzętu. Doskonale sprawdzi się podczas reportaży, wywiadów czy innych wyjazdów w teren. Manfrotto, zdając sobie sprawę jak istotna jest szybkość podczas wielu realizacji, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kamerzystów. Specjalnie opracowane zaciski Ultra L-Lock, wygodnie umiejscowione, blokują wszystkie sekcje danej nogi. Poza ich szybkością są także bardzo skuteczne, a połączenia kolejnych sekcji są sztywne. Ich sztywność jest niezwykle ważna zwłaszcza przy skrętnych ruchach, podczas panoramowania kamerą. Dzięki nim cała konstrukcja stanowi doskonałe wsparcie zarówno pod lekką jak i ciężką kamerę z osprzętem. Nogi wykonane z wysokiej jakości aluminium nadają jeszcze większej sztywności, a cała konstrukcja jest lżejsza od wersji aluminiowej. Statyw 645 Twin Fast posiada gniazdo na półkulę 100mm oraz redukcję do 75mm, co sprawia, że jest kompatybilny z bardzo szerokim wachlarzem głowic video. Na jego wyposażeniu znajduje się także rozpórka środkowa, która dodatkowo przyspiesza pracę. Konstrukcja statywu nie wymaga stosowania rozpórki, a blokady rozwarcia pozwalają ustawić nogi niezależnie pod jednym z trzech dostępnych kątów. Ponadto, statyw jest kompatybilny z rozpórką 2w1, dostępną osobno. Nogi zakończone kolcami umożliwiają rozstawianie statywu 645 stabilnie na trawie, a nakładane na nie stopy bardzo dobrze stabilizują statyw nawet na śliskich posadzkach. Twin Fast 645 jest także dostępny w wersji carbonowej.

Głowica 504X to nowa wersja najpopularniejszej profesjonalnej głowicy video od Manfrotto - 504HD. Wzbogacona o nowoczesne technologie i rozwiązania, spełnia wymagania profesjonalnych filmowców. Płynność ruchu głowicy 504X oparta jest o najnowszą technologię opracowaną przez Manfrotto. Zapewnia ona maksymalnie gładki, pozbawiony przeskoków i szarpnięć ruch w obu osiach - pochyle i obrocie w panoramie. Każda z tych osi posiada także niezależną regulację oporu, która pozwala dostosować jego siłę do sprzętu i indywidualnych preferencji. Dla jeszcze większego komfortu obsługi kamery, głowicę 504X wyposażono w system przeciwwagi. Umożliwia on zbalansowanie wagi sprzętu, co sprawia, że ruch kamerą w pochyle wymaga mniejszego użycia siły. System przeciwwagi można ustawić pod jednym z 4 stopni*: wyłączona / 2,2 kg / 4,4 kg / 6,5 kg. Dzięki regulacji możliwa jest współpraca z szerokim zakresem aparatów i kamer. Konstrukcja głowicy jest zwarta i zaprojektowana zgodnie z Bridging Technology, opracowanej przez Manfrotto. Zastosowanie tej technologii zmniejsza wagę głowicy, w porównaniu do tradycyjnych, monolitycznych konstrukcji, bez obniżenia jej wytrzymałości i funkcjonalności. 504X posiada także płaską bazę, dzięki czemu można ją mocować nie tylko na statywach video, ale także na sliderach, kranach itp.. Może obsłużyć kamerę z osprzętem o łącznej wadze do 12 Kg. Dodatkowe akcesoria jak monitor czy oświetlenie można zamocować na ramionach, które łączą się z głowicą poprzez specjalne gniazda Easy Link. Można wkręcić w nie ramiona ze śrubą 3/8'', ale jeszcze lepiej będą współpracować z systemami antirotation od Manfrotto lub Arri. Dzięki nim kompatybilne ramię, zablokowane w dowolnej pozycji, nie odkręci się samo. 504X posiada przesuwną płytkę, którą można szybko i łatwo wpiąć od góry, bez żmudnego wpasowywania i wsuwania. Podświetlana poziomica pozwala na łatwe i poprawne ustalenie horyzontu nawet w ciemnym studio.

Specyfikacja techniczna:

 • Materiał - aluminium
 • Wysokość maksymalna - 157cm
 • Wysokość minimalna - 27cm
 • Wysokość po złożeniu - 73cm
 • Udźwig - 25kg
 • Mocowanie - 100mm / 75mm (redukcja)
 • Waga - 3,9kg
 • Statyw wideo z podwójnymi nogami
 • Trzy sekcje
 • Jedna blokada na każdą nogę
 • Rozpórka środkowa
 • Gniazdo na półkulę 100mm + redukcja do 75mm

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.