LogicKeyboard GrassValley Edius engl. (PC/Slim)

LogicKeyboard GrassValley Edius engl. (PC/Slim)

SAP:011155 / MFR: LKB-EDIUS-AJPU-UK

616,00 PLN      

Cena netto: 500,81 PLN
Dostępny 2-7 dni

Klawiatura bezprzewodowa wyposażona w wyraźnie oznakowane, oznaczone kolorami klawisze, zaprojektowane w celu usprawnienia pracy przy korzystaniu z systemu Grass Valley EDIUS 5/6 + 6.5 lub Neo 2/3.

LogicKeyboard GrassValley Edius engl. (PC/Slim)

Bezprzewodowa klawiatura Slim Line od LogicKeyboard to klawiatura bezprzewodowa wyposażona w wyraźnie oznakowane, oznaczone kolorami klawisze, zaprojektowane w celu usprawnienia pracy przy korzystaniu z systemu Grass Valley EDIUS 5/6 + 6.5 lub Neo 2/3. Wizualne wskazania również zapewniają łatwy sposób zatwierdzenia tych poleceń do pamięci.

Klawiatura wyposażona jest w przyciski typu Scissor switch pracujące dużo ciszej. Dodatkowe zalety obejmują funkcję oszczędzania baterii i łatwą konfigurację Plug-and-Play na komputerze z systemem Windows. Ponieważ wszystkie zwykłe litery, cyfry i symbole konwencjonalnej klawiatury są również zawarte, dzięki temu doskonale nadaje się do codziennego przetwarzania. Jest idealna do pracy w studiach postprodukcyjnych, profesjonalnych domach edycji wideo i wszystkich innych miejscach, gdzie wymagane są niestandardowe polecenia i klucze do łatwego dostępu z dedykowanej, wyraźnie oznaczonej, kolorowej klawiatury.

Najważniejsze cechy:

  • Kompatybilna z EDIUS 5 i 6 i 6.5 i 7 oraz Neo 2 i 3
  • Jasno oznaczone, kluczowe polecenia kolorystyczne
  • Przyciski typu Scissor switch pracujące dużo ciszej.
  • Funkcja oszczędzania baterii.
  • Łatwa konfiguracja Plug-and-Play; nie wymaga oprogramowania
  • Może być również używany do codziennej pracy z komputerem
  • Gwarancja producenta - 12 miesięcy

Recenzje klientów

Numer SAP 011155
Nr katalogowy dostawcy LKB-EDIUS-AJPU-UK
Kod EAN 5707795006594
Gwarancja 12 miesięcy
Producent LogicKeyboard

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.