Godox24GHzsystembezprzewodowyMoveLinkIIM2biay01.jpg

Godox 2,4 GHz system bezprzewodowy MoveLink II M2 (biały)

Godox24GHzsystembezprzewodowyMoveLinkIIM1czarny01.jpg

Godox 2,4 GHz system bezprzewodowy MoveLink II M1 (czarny)

Godox24GHzsystembezprzewodowyMoveLinkIIM2czarny01.jpg

Godox 2,4 GHz system bezprzewodowy MoveLink II M2 (czarny)

Godox 2,4 GHz system bezprzewodowy MoveLink II M2 (biały)

925,00 zł 752,03 zł

925
MoveLink II to ewolucja bezprzewodowego systemu mikrofonowego. Zachowała ultrakompaktowy rozmiar swojego poprzednika i profesjonalną jakość dźwięku, jednocześnie dodając niesamowite nowe funkcje, takie jak redukcja szumów i poszerzony zasięg transmisji.
Wysyłka w 2-7 dni
Porównaj
Więcej od Godox

Godox 2,4 GHz system bezprzewodowy MoveLink II M2 (biały)

MoveLink II to ewolucja bezprzewodowego systemu mikrofonowego. Zachowała ultrakompaktowy rozmiar swojego poprzednika i profesjonalną jakość dźwięku, jednocześnie dodając niesamowite nowe funkcje, takie jak redukcja szumów i poszerzony zasięg transmisji. Występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym i gwarantuje uniwersalną kompatybilność z aparatami fotograficznymi, urządzeniami mobilnymi, komputerami i nie tylko. Kolor zestawu: biały.

Mobilny charakter
Aby połączyć komfort z wygodą, zestaw MoveLink II zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do mobilnej pracy. Zestaw jest lekki i wygodny, posiada klips (kompatybilny z mocowaniem do stopki aparatu) oraz wbudowany mikrofon, przez co nie musisz wpinać dodatkowego lavaliera. Po prostu spakuj zestaw i zacznij działać!

Więcej uwagi dla dźwięku
Kiedy pojawiają się kreatywne pomysły, nie chcesz ich zepsuć złą jakością dźwięku. Nawet jeśli wizualnie Twoje materiały są na wysokim poziomie, słabe audio może odstraszyć odbiorców. Wyposaż się w MoveLink II i ciesz się profesjonalnym dźwiękiem z bogactwem szczegółów! System zapewnia ogromny skok w jakości dźwięku w porównaniu do wbudowanych mikrofonów w aparatach i urządzeniach mobilnych oraz wykorzystuje zaawansowaną technologię redukcji szumów, która redukuje irytujące dźwięki otoczenia za jednym prostym naciśnięciem.

Łatwa kontrola
Wszystkie istotne informacje znajdują się na czytelnym wyświetlaczu. Za pomocą jednego lub kilku naciśnięć możesz łatwo sparować system, zredukować szumy, wyciszyć lub usunąć wyciszenie, dostosować głośność i tak dalej. System posiada również port audio 3,5 mm do monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym, w przypadku gdy kamera nie posiada takiego portu.

Daleki zasięg
Z maksymalnym zasięgiem transmisji wynoszącym 100 metrów, odległość nie będzie już ograniczać Twojej twórczości. Zestaw korzysta z technologii frequency-hopping, która zapewnia bardziej stabilny sygnał i unika zakłóceń nawet w miejscach z ruchem Bluetooth i Wi-Fi.

Gotowy do pracy
Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia całodzienne swobodne tworzenie bez przerwy. Po jednorazowym pełnym naładowaniu nadajnik może pracować przez 10 godzin, a odbiornik przez 8 godzin.

Kompatybilność
Dzięki dołączonym kablom TRS-TRS 3,5 mm i TRS-TRRS system jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, takimi jak smartfony, kamery, komputery, tablety i rejestratory.

W zestawie:

 • 2x nadajnik,
 • 1x odbiornik,
 • 2x mikrofon krawatowy Lavalier,
 • 2x osłona przeciwwiatrowa,
 • 1x kabel TRS do TRS 3,5 mm,
 • 1x kabel TRS do TRRS 3,5 mm,
 • 3x kabel USB typu C,
 • 3x magnetyczne klipsy,
 • 1x etui ładujące,
 • 1x pasek na rękę,
 • 1x oryginalne opakowanie

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.