Canon EOS R8 + RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM

Canon EOS R8 + RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM

Manfrotto Zestaw BEFREE Live Twist (MVKBFRT-LIVE)

Manfrotto Zestaw BEFREE Live Twist (MVKBFRT-LIVE)

Manfrotto (MT290XTA3) Statyw 290 Xtra

Manfrotto (MT290XTA3) Statyw 290 Xtra

Canon EOS R8 + RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM

SAP:038940 / MFR:5803C013

Special Price 6 998,00 zł 5 689,43 zł Regular Price 9 090,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 6 998,00 zł
6998
Lekki aparat hybrydowy z pełnoklatkową matrycą, który umożliwia bardziej kreatywną pracę. W zestawie z obiektywem RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM.
Wysyłka w 7-14 dni
Porównaj
Więcej od Canon

 Canon EOS R8 BODY + Canon EOS R8 + RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM

Postaw na lekki aparat hybrydowy z pełnoklatkową matrycą, który umożliwia bardziej kreatywną pracę. Ten średniej klasy aparat bezlusterkowy ma pełnoklatkową matrycę CMOS (24,2 MP), która rejestruje atrakcyjne zdjęcia portretowe w słabym świetle i rozległe krajobrazy. Większa matryca pełnoklatkowa pozwala uzyskać piękny efekt bokeh i rewelacyjnej jakości obraz. EOS R8 umożliwia pracę hybrydową – nagrywa wysokiej jakości filmy 4K 60p (nadpróbkowane z 6K) i ma łatwe w obsłudze profesjonalne funkcje filmowania. Dzięki technologii Dual Pixel CMOS AF II aparat rozpoznaje i śledzi obiekty w całym kadrze, dzięki czemu są one wyostrzane zarówno w trybie fotografowania, jak i filmowania. Z kolei elektroniczna migawka (40 kl./s¹) ułatwia fotografowanie poruszających się obiektów. Aparat można podłączyć do smartfona lub komputera w celu łatwego udostępniania zdjęć i zdalnego sterowania.

 • Idealne rozwiązanie do robienia imponujących zdjęć portretowych i fotografowania rozległych krajobrazów oraz nagrywania niesamowitych filmów.
 • Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24,2 MP, szybkość do 40 kl./s¹, technologia Dual Pixel CMOS AF II, maks. czułość ISO 102 400²
 • Filmy 4K/60p, Full HD/180p, Canon Log 3, zaawansowane funkcje filmowania

Obiektyw Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM
Odkryj radość fotografowania i filmowania dzięki lekkiemu, poręcznemu szerokokątnemu obiektywowi zmiennoogniskowemu z 2-krotnym zoomem i zakresem ogniskowej 24–50 mm. Idealnie nadaje się do zdjęć rodzinnych oraz do fotografowania wnętrz i martwej natury. Doskonała optyka, zaawansowany stabilizator obrazu na poziomie 4,5 stopnia¹, cicha praca i intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to idealny obiektyw Canon do codziennego fotografowania, który można zabrać ze sobą wszędzie. Znakomicie sprawdza się w fotografii portretowej i ulicznej.

O aparacie Canon EOS R8 BODY:

Idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na jakości obrazu pełnoklatkowego
szybkie fotografowanie i nagrywanie filmów dzięki pełnoklatkowej matrycy CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela zapewniającej idealną równowagę między szczegółowością obrazu, szybkością pracy i skutecznością działania przy słabym oświetleniu. Większa matryca pozwala też zarejestrować więcej szczegółów w najjaśniejszych i najciemniejszych częściach kadru, dzięki czemu jest to świetny aparat do fotografii krajobrazowej. Idealnie sprawdzi się też do robienia imponujących portretów z pięknym efektem bokeh w tle. Dzięki licznym trybom HDR aparat z łatwością radzi z wysokim zakresem dynamicznym ujęć – nawet w przypadku poruszających się obiektów[³].

Zaawansowane filmowanie dla każdego
dzięki dużym możliwościom i profesjonalnym funkcjom filmowania aparat umożliwia kreatywną pracę wykraczającą poza zdjęcia. Nagrywanie w rozdzielczości do 4K/60p, korekcja efektu „oddychania” i słynny profil kolorów Canon Log 3, który umożliwia profesjonalną korekcję kolorów. Materiał Full HD można nagrywać z szybkością do 180 kl./s, aby uzyskać płynny obraz spowolnionego ruchu[⁴]. Korzystanie z profesjonalnych funkcji w tym aparacie hybrydowym jest tak intuicyjne, że nie będzie rozpraszać uwagi podczas kreatywnej pracy.

"Widzi” w ciemności
Można pokusić się o stwierdzenie, że aparat EOS R8 gdy natężenie światła spada, on nadal rejestruje doskonałe zdjęcia i filmy. Duża matryca pełnoklatkowa oznacza mniej szumów cyfrowych, dzięki czemu aparat może fotografować z czułością do ISO 102 400 (z możliwością rozszerzenia do 204 800)[²]. Technologia Dual Pixel CMOS AF II działa z czułością do -6,5 EV[⁵] – to mniej taki poziom światła, jaki zapewnia półksiężyc.

Lekka konstrukcja, zaawansowane funkcje
ważący zaledwie 461 g[⁶] model EOS R8 to nasz najlżejszy jak dotąd pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy, więc można go zabierać ze sobą zawsze i wszędzie. To narzędzie do kreatywnej pracy doskonale sprawdzi się podczas fotografowania wydarzeń w plenerze. Specjalny przełącznik umożliwia przełączanie między trybami fotografowania i filmowania z zachowaniem ustawień każdego z nich. Obracany ekran świetnie nadaje się do fotografowania pod różnym kątem.

Inteligentna regulacja ostrości
nasza najlepsza w tej klasie rozwiązań technologia Dual Pixel CMOS AF II rozpoznaje rozmaite obiekty także w pobliżu krawędzi kadru[⁷] i śledzi je nawet wtedy, gdy chwilowo znikną z pola widzenia. Bez względu na to, czy robisz zdjęcia portretowe, czy nagrywasz rozmowy, aparat EOS R8 blokuje ostrość na oczach, twarzy, głowie lub ciele obiektu i utrzymuje wyostrzenie.

Łączność ze światem
dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi i zawsze włączonej funkcji Bluetooth® 4.2 możesz łączyć się z urządzeniami inteligentnymi, sieciami Wi-Fi i laptopami, aby udostępniać zdjęcia i filmy osobom obserwującym i znajomym. Ponadto można sterować aparatem EOS R8 zdalnie za pomocą telefonu, przetwarzać pliki RAW w chmurze[⁸] i używać aparatu jako wysokiej jakości kamery internetowej.

Szybka praca
podczas fotografowania ruchomych obiektów aparat EOS R8 może wykonywać serię zdjęć z niewiarygodną szybkością 40 kl./s[¹] przy użyciu elektronicznej migawki. Tryb serii zdjęć RAW zapisywanych z szybkością 30 kl./s[⁹] pozwala rejestrować klatki nawet do 0,5 sekundy przed naciśnięciem spustu migawki, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

Zawartość pudełka

 • Korpus aparatu EOS R8
 • Obiektyw RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM
 • Dekiel na obiektyw E-58II
 • Dekiel na korpus R-F-5
 • Dekiel przeciwkurzowy na obiektyw RF
 • Pasek ER-EOS R8
 • Ładowarka LC-E17E
 • Akumulator LP-E17
 • Osłona akumulatora
 • Osłona stopki
 • Przewód zasilający
 • Zestaw instrukcji obsługi

Specyfikacja:

 • Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 24,2 MP – idealna równowaga między szczegółowością obrazu i parametrami pracy
 • Maks. czułość ISO 102 400 w przypadku zdjęć i ISO 25 600 w przypadku filmów[²] – możliwość rozszerzenia odpowiednio do ISO 204 800 i ISO 102 400
 • Zaawansowany HDR – tryby HDR do fotografowania ruchomych³ i nieruchomych obiektów
 • Filmy 4K 60p – bardzo wyraźne szczegóły i ruchy obiektów[¹⁰]
 • Full HD 180p – wspaniałe efekty odtwarzania w zwolnionym tempie[⁴]
 • Wizjer elektroniczny o rozdzielczości 2,36 mln punktów – wyraźne odwzorowanie kadrowanego obrazu
 • Dual Pixel CMOS AF II – rozpoznaje i śledzi obiekty z zachowaniem ich wyostrzenia[⁷]
 • Serie zdjęć w tempie 6 kl./s i 40 kl./s – z migawką mechaniczną / migawką elektroniczną[¹¹]
 • Łączność Wi-Fi (2,4 GHz) i funkcja Bluetooth – szybkie przesyłanie bezprzewodowe, zdalne sterowanie aparatem i wyzwalanie oraz GPS
 • Obsługa funkcji kamery internetowej – wysokiej jakości połączenia internetowe[¹²]

 

[¹] W trybie Servo AF do wykonywania serii zdjęć z maksymalną szybkością można używać tylko obiektywów RF i niektórych obiektywów EF. Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych obiektywów można znaleźć w części [Informacje dodatkowe] dotyczącej modelu EOS R8 na stronie „cam.start.canon”. Szybkość serii zdjęć może zostać zmniejszona przez obiektyw, czas naświetlania, sterowanie przysłoną, rodzaj fotografowanego obiektu i jasność (na przykład podczas fotografowania w ciemnym miejscu). W przypadku niektórych obiektów lub warunków fotografowania mogą wystąpić zniekształcenia obrazu (efekt „rolling shutter”). W przypadku poruszających się obiektów funkcja HDR ma ograniczenia: tylko JPEG, zniekształcenia powodowane przez migawkę elektronicznej są większe niż w przypadku zwykłego fotografowania z migawką elektroniczną, czułość ISO wynosi 800 lub więcej, a szybkość serii zdjęć jest mniejsza.

[²] Wartość czułości ISO można rozszerzyć do wartości: L: 50, H: 204 800. Wartości czułości ISO są inne, gdy w aparacie włączono profil Canon Log 3 lub funkcję priorytetu jasnych partii obrazu. Rozszerzonych wartości czułości ISO nie można ustawić w trybie HDR ani w przypadku fotografowania HDR (HDR PQ). Podczas fotografowania, obiektyw z przysłoną f/1, 2, środkowy punkt AF, tryb One-Shot AF, 23°C, ISO 100. Z wyłączeniem obiektywów RF mających powłokę DS (Defocus Smoothing).

[³] W przypadku poruszających się obiektów funkcja HDR ma następujące ograniczenia: tylko JPEG, zniekształcenia powodowane przez migawkę elektronicznej są większe niż w przypadku normalnego fotografowania z migawką elektroniczną, czułość ISO wynosi 800 lub więcej, a szybkość serii zdjęć jest mniejsza.

[⁴] W przypadku ustawienia 179,82/150,00 kl./s nagrania można zapisywać tylko na kartach sformatowanych w systemie exFAT. Maksymalny czas naświetlenia przy ustawieniu 179,82 kl. /s wynosi 1/200 s.

[⁵] Podczas fotografowania, obiektyw z przysłoną f/1,2, środkowy punkt AF, tryb One-Shot AF, 23°C, ISO 100. Z wyłączeniem obiektywów RF mających powłokę DS (Defocus Smoothing).

[⁶] W tym akumulator i karta zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association.

[⁷] Autofokus pokrywa 100% kadru. Ma zastosowanie, gdy podczas śledzenia jest wyświetlana ramka obiektu, do aparatu jest podłączony zgodny obiektyw i jest włączony pełnozakresowy autofokus lub gdy obiekt zostanie wykryty w innym trybie obszaru. Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych obiektywów można znaleźć w części [Informacje dodatkowe] dotyczącej modelu [EOS R8] na stronie „cam.start.canon”.

[⁸] Nie można wywoływać obrazów RAW zarejestrowanych w trybie serii zdjęć RAW. Obróbka obrazów RAW w chmurze jest usługą płatną. Konieczne jest wykupienie subskrypcji w ramach planu usługi dot. aplikacji Canon Imaging. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://sas.image.canon/

[⁹] W przypadku serii zdjęć RAW automatyka ekspozycji (AE) jest ustalana na pierwszej klatce. W trybie Servo AF do wykonywania serii zdjęć z maksymalną szybkością można używać tylko obiektywów RF i niektórych obiektywów EF. Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych obiektywów można znaleźć w części [Informacje dodatkowe] dotyczącej modelu EOS R8 na stronie „cam.start.canon”. Szybkość serii zdjęć może zostać zmniejszona przez obiektyw, czas naświetlania, sterowanie przysłoną, rodzaj fotografowanego obiektu i jasność (na przykład podczas fotografowania w ciemnym miejscu). W przypadku niektórych obiektów lub warunków fotografowania mogą wystąpić zniekształcenia obrazu (efekt „rolling shutter”).

[¹⁰] [Tryb 4K HQ] lub tryb nadpróbkowania nie są dostępne w pozycjach menu; wysokiej jakości filmy 4K UHD są generowane w wyniku nadpróbkowania z materiału 6K przy ustawieniu 4K bez przycinania kadru i przy 59,94/50,00/29,97/25,00/23,98 kl./s. Obsługiwane jest również nagrywanie filmów w trybie HDR PQ.

[¹¹] Bez udziału mechanicznej pierwszej kurtyny. W trybie Servo AF do wykonywania serii zdjęć z maksymalną szybkością można używać tylko obiektywów RF i niektórych obiektywów EF. Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych obiektywów można znaleźć w części [Informacje dodatkowe] dotyczącej modelu EOS R8 na stronie „cam.start.canon”. Szybkość serii zdjęć może zostać zmniejszona przez obiektyw, czas naświetlania, ustawienie przysłony, lampę błyskową, przetwarzanie redukcji migotania, typ akumulatora i poziom jego naładowania, temperatura, rodzaj fotografowanego obiektu i jasność (na przykład podczas fotografowania w ciemnym miejscu). W przypadku niektórych obiektów lub warunków fotografowania mogą wystąpić zniekształcenia obrazu (efekt „rolling shutter”) podczas używania migawki elektronicznej.

[¹²] Połączenia i przesyłanie strumieniowe wideo są dostępne przez złącze USB. Aparat może być obsługiwany przez oprogramowanie na niektórych komputerach z systemem Windows / macOS po wybraniu opcji [Połącz./przes. strum. wideo] w menu [Wybierz apkę do połącz. USB] i podłączeniu przez USB. Obsługa USB Video Class (UVC) z formatem kompresji wideo: rozdzielczość Motion JPEG i nagrywanego filmu: Full HD tylko przy 30 kl./s / USB Audio Class (UAC) obsługiwane z liniowym PCM (48 kHz, 16 bitów), w tym mikrofon wbudowany lub zewnętrzny (złącze wejściowe mikrofonu zewnętrznego) lub mikrofon zewnętrzny (stopka wielofunkcyjna)

Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance. Słowo, znak i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. iPhone® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

 

 

 


 

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.