Blackmagic Design URSA Viewfinder

Blackmagic Design URSA Viewfinder

SAP:008053 / MFR: CINEURSANEVFP

9 015,00 PLN      

Cena netto: 7 329,27 PLN
Dostępny od ręki

Wysokiej rozdzielczości wizjer dla kamer Blackmagic URSA, wyposażony w ekran Full HD OLED i prawdziwe optyczne szkło dla uzyskania doskonałej ostrości.

Blackmagic Design Blackmagic URSA Viewfinder

Wysokiej rozdzielczości wizjer dla kamer Blackmagic URSA, wyposażony w ekran Full HD OLED i prawdziwe optyczne szkło dla uzyskania doskonałej ostrości. Idealne rozwiązanie dla pracujących z kamerą na ramieniu lub pracujących na zewnątrz na statywie. Wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080, kolorowy wyświetlacz, pozwalający uzyskać niezwykle dokładną ostrość, z ekranem tak ostrym, że uniemożliwia zobaczenie pojedynczych pikseli, czyni go nieporównywalnie lepszym od wizjera optycznego na tradycyjnej kamerze filmowej. Wizjer może być dostosowana do użycia prawym lub lewym okiem. Wystarczy podłączyć go do zasilania oraz wyjścia SDI, i jest gotowy do pracy! Wizjer posiada czujnik, który wyłącza ekran, gdy nie jest używany, co oszczędza energię i wydłuża żywotność ekranu OLED.

Specyfikacja

  • Regulowana dioptria
  • Wykres cyfrowy ostrości
  • Waga - 1,1kg
  • Wymiary (DxSxW) - 289x210x11mm
  • Gwarancja - 1 rok

Recenzje klientów

Numer SAP 008053
Nr katalogowy dostawcy CINEURSANEVFP
Kod EAN 9338716003215
Gwarancja 24 miesiące
Producent Blackmagic Design

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.