Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 - kamera z ekspozycji

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 - kamera z ekspozycji

Lanberg Kabel HDMI M/M v2.0 50m czarny

Lanberg Kabel HDMI M/M v2.0 50m czarny

BlackmagicDesignCinemaCamera6K.jpg

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 - kamera z ekspozycji

SAP:014060 / MFR:CINEURSAMUPRO46KG2

Special Price 23 900,00 zł 19 430,89 zł Regular Price 28 612,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 28 612,00 zł
23900
Kamera z matrycą Super 35mm 4.6K i 15-stopniową regulacją zakresu dynamiki. Umożliwiają tworzenie nagrań z prędkością do 300 klatek na sekundę.
Dostępny 24h (wysyłka natychmiastowa)
Porównaj
Więcej od Blackmagic Design

BlackMagic Design Ursa Mini Pro 4,6k G2

Nowa kamera z całkowicie przeprojektowaną elektroniką i nowym przetwornikiem obrazu Super 35mm 4.6K z 15-stopniową regulacją zakresu dynamiki, które umożliwiają tworzenie nagrań do 300 klatek na sekundę. URSA Mini Pro 4.6K G2 obsługuje również technologię Blackmagic RAW i posiada nowy port rozszerzeń USB-C do bezpośredniego zapisu na dyskach zewnętrznych. Ponadto URSA Mini Pro 4.6K G2 może przechwytywać obrazy Blackmagic RAW zarówno w trybie filmowym, jak i rozszerzonym trybie wideo, dzięki czemu doskonale nadaje się do wysokiej klasy filmów fabularnych, programów telewizyjnych, reklam i filmów niezależnych, a także do nadawania wiadomości, produkcji studyjnej, a nawet do produkcji wielu kamer na żywo. Blackmagic RAW to rewolucyjny kodek nowej generacji, który zapewnia klientom wizualnie bezstratne obrazy, obszerną obsługę metadanych oraz wysoko zoptymalizowane przetwarzanie przez GPU i CPU. Blackmagic RAW łączy w sobie jakość i zalety tradycyjnych formatów RAW z szybkością i łatwością użycia standardowych kodeków wideo. Dzięki Blackmagic RAW, klienci mogą wybierać poziomy kompresji do 12:1 i nadal otrzymywać wspaniałe obrazy, które mogą być używane do filmów fabularnych, dokumentów i programów telewizyjnych. Ustawienia RAW Blackmagic, takie jak 12:1, umożliwiają uzyskanie najwyższych częstotliwości odświeżania obrazu z kamery  przy jednoczesnym zachowaniu jakości wystarczającej do uzyskania profesjonalnych rezultatów.
Blackmagic Design Generation 4 Color Science zapewnia dokładne odzwierciedlenie odcieni skóry i realistyczne kolory. Obrazy w formacie RAW Blackmagic są kodowane przy użyciu nieliniowej, 12-bitowej przestrzeni zaprojektowanej tak, aby zapewnić maksymalną ilość danych kolorowych i zakres dynamiki. Formaty te mogą być zapisywane na kartach CFast lub SD, jak również bezpośrednio na dyskach flash przy użyciu nowego portu rozszerzeń USB-C.


Najważniejsze cechy:

  • Cyfrowa kamera filmowa z 15-stopniowym dynamic range.
  • Matryca Super 35mm 4.6K z Blackmagic Design Generation 4 Color Science.
  • Obsługuje do 60 klatek na sekundę i nagrywanie w zwolnionym tempie do 120 klatek na sekundę w rozdzielczości 4,6K, 150 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K DCI i 300 klatek na sekundę w HD Blackmagic RAW.
  • W zestawie mocowanie EF. Bagnety obiektywów PL, B4 i F są dostępne oddzielnie.
  • Wysokiej jakości filtry o neutralnej gęstości (ND) 2, 4 i 6-stopniowe z kompensacją podczerwieni, zaprojektowane tak, aby pasowały do kolorymetrii i kolorystyki Blackmagic URSA Mini Pro 4,6K G2.
  • W pełni redundantne elementy sterujące, w tym zewnętrzne elementy sterujące, które umożliwiają bezpośredni dostęp do najważniejszych ustawień kamery, takich jak zewnętrzny przełącznik zasilania, pokrętło filtra ND, ISO, spust migawki, balans bieli, przycisk nagrywania, elementy sterujące wzmocnieniem dźwięku, sterowanie obiektywem, przycisk high frame rate i inne.
  • Wbudowane podwójne rejestratory C-Fast 2.0 i podwójne rejestratory kart SD/UHS-II pozwalają na nieograniczony czas nagrywania w wysokiej jakości.
  • Szybki port rozszerzeń USB-C do nagrywania bezpośrednio na zewnętrzny dysk SSD lub dysk flash.
  • Lekka i trwała obudowa ze stopu magnezu.
  • Wyświetlacz stanu LCD do szybkiego sprawdzania kodów czasowych, ustawień migawki i obiektywu, baterii, stanu nagrywania i poziomów dźwięku.
  • Obsługa plików Blackmagic RAW w bitrate Constant Bitrate 3:1, 5:1, 8:1 i 12:1 lub Constant Quality Q0 i Q5 oraz ProRes 4444 XQ, ProRes 4444, ProRes 422 HQ, ProRes 422 HQ, ProRes 422 Proxy, ProRes 422 Proxy nagrywanie w rozdzielczościach 4,6K, 4K, Ultra HD oraz HD.
  • Obsługuje nagrywanie do 300 klatek na sekundę w rozdzielczości HD, 150 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K DCI oraz 120 klatek na sekundę w pełnej klatce 4,6K.
  • Posiada wszystkie standardowe połączenia, w tym podwójne wejścia mikrofonowe/liniowe XLR z zasilaniem phantom power, wyjście 12G-SDI do monitorowania z nakładką graficzną stanu kamery oraz oddzielne 4-pinowe wyjście zasilania XLR dla wizjera, gniazdo słuchawkowe, pilot LANC oraz standardowe 4-pinowe połączenie zasilania 12V DC.
  • Wbudowane wysokiej jakości mikrofony stereofoniczne do nagrywania dźwięku.
  • 4-calowy składany ekran dotykowy do monitorowania ustawień fabrycznych i ustawień menu.
  • Zawiera pełną kopię oprogramowania DaVinci Resolve do korekcji koloru i edycji oprogramowania.

 

Niniejszy opis produktu, jako osobista twórczość intelektualna creativetools.pl, podlega ochronie praw autorskich. Kopiowanie niniejszego opisu lub jego części jest zabronione. Naruszenia własności będą przez nas egzekwowane.

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.