Blackmagic Design DaVinci Resolve Editor Keyboard

Blackmagic Design DaVinci Resolve Editor Keyboard

SAP:014305 / MFR: DV/RES/BBPNLMLEKB

2 864,00 PLN      

Cena netto: 2 328,46 PLN
Dostępny 2-7 dni

Klawiatura DaVinci Resolve Editor Keyboard została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych edytorach, którzy muszą szybko poruszać się w środowisku pracy.

Blackmagic Design DaVinci Resolve Editor Keyboard

Klawiatura DaVinci Resolve Editor Keyboard została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych edytorach, którzy muszą szybko poruszać się w środowisku pracy. DaVinci Resolve Editor Keyboard została zaprojektowana jako alternatywny sposób edycji, który jest znacznie szybszy niż myszka, ponieważ można jednocześnie korzystać z obu rąk w tym samym czasie. Zintegrowane pokrętło wyszukiwania wbudowano bezpośrednio w klawiaturę. Wystarczy podłączyć klawiaturę do dowolnego komputera USB-C i jesteśmy gotowi do pracy. DaVinci Resolve Editor Keyboard została zaprojektowana dla DaVinci Resolve 16, aby umożliwić znacznie szybszą edycję niż wcześniej.

Smart Insert - podobny do tradycyjnej funkcji edycji insertów, jednak inteligentniejszy, ponieważ eliminuje potrzebę przełączania się na linię czasu i umieszczania punktu. Wybrany inteligentny insert lokalizuje najbliższą edycję na osi czasu i wstawia klip w to miejsce!

Append to end jest fantastyczny do szybkiego budowania edycji. Wybierasz punkt początkowy i końcowy, a następnie dołączasz do końca klip do końca edycji i zwiększasz czas trwania linii czasu. Append to end jest fantastyczny podczas dodawania strzałów do edycji z treści, które zostały nakręcone w kolejności czasowej.

Ripple Overwrite to popularna funkcja edycji, która pozwala niezwykle szybko zastępować ujęcia. Gdy zostanie zastosowana, zastąpi klip na osi czasu wybranym klipem, a jeśli klip ma inną długość, dostosuje przestrzeń, aby pomieścić nowy klip i rozepchnie czas trwania osi czasu.

Miejsce na górze jest podobne do tradycyjnych funkcji edycji i ten tryb edycji umieści klip na warstwie tła, która jest już na osi czasu. Jeśli oś czasu nie ma warstwy nad warstwą tła, doda nową ścieżkę osi czasu, a następnie umieści klip na górze.

Nadpisywanie źródeł jest szybszą alternatywą dla kamer wielokamerowych. Automatycznie dopasowuje źródłowy kod czasowy do źródłowego kodu czasowego klipu na osi czasu i umieszcza klip na górze. W przypadku nagrywania przy użyciu wielu kamer i synchronizacji kodu czasowego, można ustawić inne kąty widzenia na bazie szerokiej warstwy ujęcia.

Recenzje klientów

Numer SAP 014305
Nr katalogowy dostawcy DV/RES/BBPNLMLEKB
Kod EAN 9338716006261
Gwarancja 24 miesiące
Producent Blackmagic Design

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.