CANON ZIMOWA PROMOCJA CASHBACK - ZWROT GOTÓWKI NAWET DO 1700 ZŁ

Kochani! Z przyjemnością informujemy, iż od 13 listopada 2023 r. firma Canon Polska urachamia nową, zimową promocję.
Kupując jeden z produktów objętych promocją, klient może uzyskać zwrot gotówki nawet do 1700 zł

Jak skorzystać z promocji?
1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 13.11.2023 – 31.01.2024;
2. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
3. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż 30 dni od daty zakupu podanej na paragonie lub fakturze.
4. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach.
Pamiętaj!

• Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji).
• Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).
• Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).
• W przypadku zestawu (body+obiektyw) rabat promocyjny można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body), nawet jeśli obiektyw będący składnikiem zestawu jest na liście produktów objętych promocją.

ZAREJESTRUJ PRODUKT

PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU DOSTĘPNA TUTAJ

Produkty biorące udział w promocji: