Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:


·  Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. (widnieje on również na dołączonej w standardzie do e-mail  z potwierdzeniem zamówienia fakturze proforma). Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

·  Gotówka (lub karta)- płacisz gotówką lub przy użyciu POS  kartą przy odbiorze towaru w naszym biurze: Rumiana 108a, 02-956 Warszawa. W tej formie przyjmujemy zamówienia do kwoty  5000,00 PLN - powyżej tej kwoty sugerujemy inną formę bezgotówkową.

·  Płatnosć za pobraniem - wysylamy towar, a płatność za zamówienie odbiera od Ciebie kurier - pamiętaj przygotuj gotówkę, najlepiej odliczoną - usprawni to życie Tobie i kurierowi.

·  Płatność elektroniczna  - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU oraz PayPal, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank, konto PayPal lub kartę i dokonujesz opłaty.


System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:


·  karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

·  przelew online - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Lukas Bank S.A., Raiffaisen Bank Polska S.A.

·  wiecej na ten temat: https://www.payu.pl/metody-platnosci/przelew-internetowy

·  inne


Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronie https://www.payu.pl/metody-platnosci.