Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Monitory wideo 11”- 23”

W tej kategorii znajdą Państwo monitory wideo o przekątnej od 11 do 23 cali. Urządzenia dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką jasnością ekranu, która pozwala na pracę w prawie każdych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo ułatwia kadrowanie oraz kontrolowanie ostrości. Oferujemy urządzenia takich marek jak JVC, SmallHD i SonoVTS, które są wykorzystywane zarówno na planach zdjęciowych pełnometrażowych produkcji, jak i podczas niewielkich projektów reklamowych.

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo modele charakteryzujące się dużym zagęszczeniem pikseli, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i pełen szczegółów. Zastosowanie wielu punktów montażowych ułatwia instalację monitora. W naszej ofercie natrafią Państwo również na zaawansowane modele broadcastowe, cechujące się najwyższą jakością przetwarzania obrazu. Są one skierowane są do najbardziej wymagających odbiorców. Co ważne, dostępne w creative tools monitory można dowolnie rozbudowywać, co sprawia, że operator może skonfigurować wyjścia oraz porty. Tego typu monitory cechują się precyzyjnym obrazowaniem i dokładnym odwzorowaniem kolorów.

W naszej ofercie mogą Państwo nabyć także statywy, osłony przeciwsłoneczne, okablowanie, uchwyty, dodatkowe baterie, moduły z portami oraz wiele innych. Jako profesjonaliści na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonania i niezawodność. Tego również oczekujemy od produktów sprzedawanych w naszym sklepie. Staramy się, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb.