Lista  Siatka 

 1. Sony HXR-MC2500E

  Sony HXR-MC2500E

  5 953,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kamera naramienna 1/4" Exmor R CMOS AVCHD z wewnętrzną pamięcią flash 32 GB oraz obiektywem 12x zoom Dowiedz się więcej
 2. Sony HXR-NX5E

  Sony HXR-NX5E

  15 546,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kamera 1/3" 2 ClearVid CMOS AVCHD nagrywająca materiał na karty Memory Stick, SD/SDHC lub SSD Dowiedz się więcej
 3. Sony NEX-EA50M

  Sony NEX-EA50M

  12 015,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kamera naramienna APS-C Exmor CMOS Full HD z możliwością nagrywania na kartach pamięci Memory Stick, SD / SDHC / SDXC lub SSD (HXR-FMU128) Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Kamery HD Sony

Profesjonalne urządzenia marki Sony dostępne w naszym sklepie, rejestrujące obraz w jakości Full HD są wykorzystywane m.in. podczas nagrywania produkcji dokumentalnych, tworzenia teledysków oraz reklam. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno modele naramienne o ergonomicznym kształcie, jak i niewielkie, kompaktowe urządzenia charakteryzujące się niską wagą oraz wytrzymałą baterią.

Oferujemy kamery wyposażone w ekran LCD, elektroniczny wizjer, stabilizację obrazu i automatyczne ustawianie ostrości. Dzięki tym udogodnieniom urządzenia dostępne w naszym sklepie mogą być wykorzystywane przez osoby stawiające pierwsze kroki w branży filmowej, mające za sobą już pewne doświadczenie, ale chcące rozwijać swoją pasję i umiejętności. Oprogramowanie kamer Sony oraz wysoka jakość zastosowanych matryc umożliwiają nagrywanie obrazu również w trudnych warunkach oświetleniowych, co jest jeszcze łatwiejsze przy wykorzystaniu dodatkowych systemów oświetleniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również naramienne kamkordery zaprojektowane w taki sposób, aby móc pracować przez cały dzień na planie zdjęciowym.

Optymalna ilość niezbędnych, wbudowanych portów pozwala na podłączenie dedykowanych akcesoriów, zwiększających możliwości sprzętu. W asortymencie creative tools znajdziecie Państwo filtry na obiektywy, statywy i systemy stabilizacji obrazu, rigi, karty pamięci, torby oraz pokrowce, a to tylko fragment naszej rozbudowanej oferty.