Teradek Vidiu X

Więcej widoków

Teradek Vidiu X

SAP:025790 / MFR: 10-0235

3 516,00 PLN      

Cena netto: 2 858,54 PLN
Dostępny w ciągu 3-4 tygodni

Sprzętowy koder Teradek Vidiu X niezawodnie transmituje wideo na żywo z niemal każdego miejsca do wielu platform streamingowych - w wysokiej rozdzielczości, za jednym dotknięciem przycisku.

Teradek Vidiu X

Kompaktowy, przenośny, zasilany ze złącza telefonu komórkowego. Idealny do zdalnego streamingu. Sprzętowy koder Teradek Vidiu X niezawodnie transmituje wideo na żywo z niemal każdego miejsca do wielu platform streamingowych - w wysokiej rozdzielczości, za jednym dotknięciem przycisku.

Dotrzyj do swojej publiczności za jednym dotknięciem przycisku
Niezależnie od tego, czy jesteś kamerzystą transmitującym wydarzenia na żywo, takie jak śluby, czy twórcą treści na wielu platformach, Vidiu X pozwala jednocześnie w ciągu kilku sekund przejść na żywo do serwisów Facebook, YouTube, Twitch, Vimeo i innych.* To mniej czasu na dotarcie do większej liczby widzów. *Wymagana opcjonalna subskrypcja Sharelink

Doskonały partner do streamingu
Uwolnij profesjonalną jakość produkcji i nadawaj w HD z dowolnego źródła wideo HDMI. Vidiu X można podłączyć do profesjonalnych kamer, switchów i odtwarzaczy multimedialnych. Posiada również kompatybilność z Airmix, dając użytkownikom możliwość streamingu z wielu źródeł na ich urządzeniach z systemem iOS. Wystarczy postawić go na biurku i pozwolić działać jako dedykowanemu koderowi dla potrzeb produkcji na żywo.

Przenośna moc
Streaming w podróży lub w domu? Kompaktowy rozmiar Vidiu X sprawia, że można go łatwo zamontować na kamerze i zabrać ze sobą lub postawić na biurku. Jest również zasilany przez USB-C, co sprawia, że łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej można utrzymać streaming w ruchu przez cały dzień.

Sieć niezawodności
Vidiu X daje 3 sposoby na utrzymanie płynności strumienia. Ethernet dla niezawodności, łączność komórkowa z modemem LTE USB i WiFi 6 dla najlepszej łączności bezprzewodowej na miejscu. Co najlepsze, Vidiu X może łączyć* pasmo ze wszystkich tych interfejsów, w tym z mobilnych hotspotów, dzięki czemu możesz niezawodnie przesyłać strumień z dowolnego miejsca. Chcesz zwiększyć przepustowość? Kup kompatybilne modemy innych firm! AT&T ZTE MF861, Novatel USB620L, Novatel USB730L, Alcatel OneTouch W8000, AT&T insego USB800 model: MC800
*Wymagana opcjonalna subskrypcja Sharelink

Mądrzejsze przesyłanie strumieniowe dzięki Sharelink
Za niewielką miesięczną subskrypcję możesz łączyć przepustowość ze źródeł WiFi, Ethernet i komórkowych poprzez łączenie sieci za pomocą Sharelink, platformy opartej na chmurze firmy Teradek.
Sharelink pozwala również na jednoczesne przesyłanie strumieniowe do wielu miejsc docelowych, w tym kilku stron na Facebooku lub kombinacji różnych mediów społecznościowych i platform wideo online. Bezproblemowa konfiguracja za pomocą aplikacji Vidiu

Pełna kontrola jest twoja z Vidiu App dla iOS i Android. Skonfiguruj swoje miejsca docelowe, ustawienia strumienia i połączenia sieciowe, wszystko z urządzenia inteligentnego w ciągu zaledwie kilku minut! Możesz nawet monitorować transmisję na żywo bezpośrednio z aplikacji, aby upewnić się, że wszystko wygląda dobrze.


 

Recenzje klientów

Numer SAP 025790
Nr katalogowy dostawcy 10-0235
Kod EAN 818264026861
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Teradek

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.