Tenba Transport Air Case Attaché 2520w Black

Tenba Transport Air Case Attaché 2520w Black

SAP:012965 / MFR:

1 500,00 PLN      

Cena netto: 1 219,51 PLN
Dostępny 2-7 dni

Futerały Tenba Air Case Attaché są uniwersalnym i lekkim rozwiązaniem transportowym dla każdego rodzaju i każdej wielkości sprzętu fotograficznego i filmowego. 55 x 64 x 29 cm

Tenba Transport Air Case Attaché 2520w Black

Futerały Tenba Air Case Attaché są lekkim i uniwersalnym rozwiązaniem transportowym dla każdego rodzaju i każdej wielkości sprzętu fotograficznego i filmowego. Zapewniają wytrzymałość i sztywność twardego opakowania przy ułamku ciężaru. Skrzynie są wystarczająco mocne, aby wytrzymać ponad 180kg ułożonych na sobie, ale ważą nawet o 35% mniej niż średnia twarda obudowa z tworzywa sztucznego.Pozwala to na przechowywanie większej ilości cięższego sprzętu w walizce i utrzymanie limitu wagi linii lotniczych. Rozwiązuje to również wiele typowych problemów z plastikowymi twardymi skrzyniami dzięki mocniejszym, gładszym ruchomym kółek. Miękkie, bardziej konfigurowalne układy wewnątrz, lepsze wykonanie ruchomych uchwytów bagażowych; zapinane na zamek kieszenie wewnętrzne to tylko kilka z najważniejszych cech tych walizek.

Specyfikacja:

  • Waga - 7,2 kg
  • Wymiary wewnętrzne - 39 x 52 x 17 cm
  • Wymiary zewnętrzne - 55 x 64 x 29 cm
  • Gwarancja - 2 lata

Recenzje klientów

Numer SAP 012965
Nr katalogowy dostawcy Nie
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Tenba

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.