Syrp Magic Carpet Slider 60cm (SYKIT-0018H)

Syrp Magic Carpet Slider 60cm (SYKIT-0018H)

SAP:013111 / MFR: SYKIT-0018H

1 575,00 PLN      

Cena netto: 1 280,49 PLN
Dostępny 2-7 dni

Slider Magic Carpet jest zaprojektowany z myślą o filmowcach, jest idealnie lekki, przeznaczony do nagrań z płynnym ruchem, gotowy do podłączenia kontrolerów ruchu.

Syrp Magic Carpet Slider 60cm (SY0013-ST-KIT-600)

Slider Magic Carpet jest zaprojektowany z myślą o filmowcach, jest idealnie lekki, przeznaczony do nagrań z płynnym ruchem, gotowy do podłączenia kontrolerów ruchu. Dzięki szybkozaciskowym nóżkom, systemem opcjonalnej przeciwwagi do pionowych zdjęć i rolkami wózka o dużej precyzji, Magic Carpet jest gotowy do szybkiej konfiguracji i precyzyjnego filmowania.
Dzięki łożyskowanym rolkom wózka i lekkiej konstrukcji, slider Magic Carpet jest wyjątkowo mobilny i jest niezbędnym narzędziem do płynnych, manualnych ruchów śledzących, począwszy od cyfrowych lustrzanek cyfrowych aż do kamer Red Epic.
Użyj Magic Carpet z systemem sterowania ruchem Genie, aby uzyskać prostą, uniwersalną konfigurację. Wystarczy podłączyć akcesoria linowe, ustawić ruch i nagrywać!
Wózek dla Magic Carpet wyposażony jest w hamulec w celu zapewnienia bezpiecznego transportu i przenoszenia.
Zdjęcia z ruchem w pionie nie są problemem w przypadku slidera Magic Carpet. Końcówki i wózek mają wbudowany system użycia przeciwwagi do pracy z cięższym sprzętem a w połączeniu z Genie, można osiągnąć płynne, ruchome w górę i w dół wideo i time-lapse.
Do slidera Magic Carpet dedykowane są w pełni regulowane nóżki umożliwiające szybką konfigurację, które również łatwo składają się do transportu. Precyzyjne poziomowanie uzyskuje się za pomocą nóżek z przystosowanymi do precyzyjnych regulacji wysokości stopkami.

Specyfikacja:

 • Długość - 60cm
 • Waga  - 60cm – 1,75 Kg
 • Udźwig - 7 Kg
 • Wózek  
  8 wysokiej jakości łożysk rolkowych
  poziomica
  hamulec
 • Mocowanie - 3 punkty mocowania wyposażone w żeńskie gwinty 1/4" i 3/8"
 • Materiał - slider – Aluminium 6061
 • Gwarancja prodcuencta - 12 miesięcy

Recenzje klientów

Numer SAP 013111
Nr katalogowy dostawcy SYKIT-0018H
Kod EAN 8024221697858
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Syrp

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.